reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Hej dziewczyny
W końcu też z dumą dołączam do tego gronaTo jest mój pierwszy cykl starań. Zobaczymy jak to będzie a sądzę że nie będzie to takie łatwe. Pierwszy miesiąc jestem bez hormonów które trwały dość długo (10lat) z powodu PCOS i przetrzymaniu jajników w odpowiedniej formie. Lekarz kazał od razu starać się po odstawieniu gdyż wtedy mam największe szanse.
Za tydzień planowo powinnam dostać okres. Póki co żadnych przeczuć czy objawów nie mam. Staram się nie myśleć tez o tym za bardzo Trzymajcie kciuki że jednak @ nie przyjdzie:)
 
Hej mi ten tydzień minął strasznie...płacz, załamanie psychiczne wręcz coś w rodzaju depresji...wiadomość o PCOS wybiła mnie z rytmu i zmieniła całkiem inne nastawienie do starań...ale to był tamten tydzień a ten co nadchodzi przez niedzielną nostalgie będzie całkiem inny dzięki mojemu mężowi który wspiera bo zamierzam się starać jak tylko mogę i kiedy mogę i nikt mi w tym nie przeszkodzi!! Nie wiadomo ile to potrwa ale zamierzamy walczyć! Wizytę u lekarza mam w piątek trzymajcie kciuki żeby powiedział że nie jestem beznadziejnym przypadkiem. Jak to mój brat mówi...dopóki walczę jestem zwycięzcą [emoji16]
Nie ma się co załamywać , ważne żeby mieć dobrego lekarza , moja przyjaciółka miała ten sam problem ,lekarz zrobił jej stymulację owulacji , i w 1 cyklu zaszła w ciąże
 
Cześć dziewczyny!

Czytam Was już od kilku dni, a teraz postanowiłam założyć konto i się przywitać :)

Z mężem zaczęliśmy się starać w sierpniu, wiec teraz czekam na @, lub raczej jej brak. Objawów żadnych nie mam, do @ jeszcze tydzień, ale jednocześnie nie wierze, żeby udało nam się w pierwszym cyklu starań ;)

Coś czuje, ze będę tu często zaglądać :)
 
Ja mam 31. A czuje się staro..

Dziewczyny jak szybko spada beta po poronieniu? Coś czuję że nie obejdzie się bez szpitala bo plamienia ustępują a jeszcze napewno się nie wyczyściło. Ktoś może mi to przybliżyć?

I czy ja tu mogę pisać o tych swoich problemach z poronieniem? Bo wy tu się staracie, czekacie na 2kreski. A ja wam smece. Jeśli nie to zrozumiem;)
 
Ja mam 31. A czuje się staro..

Dziewczyny jak szybko spada beta po poronieniu? Coś czuję że nie obejdzie się bez szpitala bo plamienia ustępują a jeszcze napewno się nie wyczyściło. Ktoś może mi to przybliżyć?

I czy ja tu mogę pisać o tych swoich problemach z poronieniem? Bo wy tu się staracie, czekacie na 2kreski. A ja wam smece. Jeśli nie to zrozumiem;)
Przykro mi, że tak się czujesz... Ja po stracie też tak się poczułam... Mimo, że nie wyglądam... Niestety, tak mi zostało :( trzymaj się, daj sobie czas.
 
Ja mam 31. A czuje się staro..

Dziewczyny jak szybko spada beta po poronieniu? Coś czuję że nie obejdzie się bez szpitala bo plamienia ustępują a jeszcze napewno się nie wyczyściło. Ktoś może mi to przybliżyć?

I czy ja tu mogę pisać o tych swoich problemach z poronieniem? Bo wy tu się staracie, czekacie na 2kreski. A ja wam smece. Jeśli nie to zrozumiem;)
Witam kobitki
Enej czy Ty odstawiłaś dupka?
 
reklama
Do góry