reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Wiatraki, AniaIN, ale Wy starcie się o kolejne a nie o pierwsze dziecko jak ja. Więc to też inaczej.

Enej, jak ustanie krwawienie pójdź do lekarza na usg. U mnie po ok miesiącu czasu nie było już śladu po ciąży. Ty miałaś większą betę więc może trochę dłużej to potrwać.
U mnie też było sporo krwi ze skrzepami. To dziwne, że u Ciebie tylko plamienia, może to dopiero początek? Bo u mnie na początku też były tylko plamienia.
 
Ostatnia edycja:
Ja wam powiem dziewczyny , że po jednej idealnej w przebiegu ciąży i porodzie po 1 poronieniu i po prawie pewnej ciąży bo braku okresu a jednak nie ciąży , w której wykonałam z 5 testów ciazowych już nigdy nie zrobię testu przed @ krótko po nim a najlepiej pójdę jeżeli się uda oczywiście do gina dopiero gdy możliwe by bylo widocznie na usg serduszko. Za dużo miałam z tym związanych smutków i rozczarowań.... mam 32 syna i ogromną chęc na córeczkę. Zazdroszczę tym, które te II kreski zobaczyły. Liczę, że każda z nas się doczeka. Koniec weekendu jutro do pracy.... u mnie koniec @ i rozpoczyna się kolejna próba kolejna nadzieja. Miłego tygodnia wszystkim !
 
Eh u mnie te testy owu to o kant stołu rozbić. Pozytywny test owu wyszedl mi w 15dc, wg instrukcji z testów owu powinna być 24-48godz po pozytywie czyli 16-17dc. A wczoraj przyszla @, czyli cykl mialam 25dniowy. Wg apki owu musiala wystapic w 12dc, wtedy testy byly negatywne.
 
Cześć dziewczyny!

Czytam Was już od kilku dni, a teraz postanowiłam założyć konto i się przywitać :)

Z mężem zaczęliśmy się starać w sierpniu, wiec teraz czekam na @, lub raczej jej brak. Objawów żadnych nie mam, do @ jeszcze tydzień, ale jednocześnie nie wierze, żeby udało nam się w pierwszym cyklu starań ;)

Coś czuje, ze będę tu często zaglądać :)
Witaj:-)
Eh u mnie te testy owu to o kant stołu rozbić. Pozytywny test owu wyszedl mi w 15dc, wg instrukcji z testów owu powinna być 24-48godz po pozytywie czyli 16-17dc. A wczoraj przyszla @, czyli cykl mialam 25dniowy. Wg apki owu musiala wystapic w 12dc, wtedy testy byly negatywne.
Ja miałam tak samo,jeden cykl potrafiły pokazywać dobrze(chyba) w innym wogóle jakoś dziwnie,nie robię juz:-)
 
Wiatraki, AniaIN, ale Wy starcie się o kolejne a nie o pierwsze dziecko jak ja. Więc to też inaczej.

Enej, jak ustanie krwawienie pójdź do lekarza na usg. U mnie po ok miesiącu czasu nie było już śladu po ciąży. Ty miałaś większą betę więc może trochę dłużej to potrwać.
U mnie też było sporo krwi ze skrzepami. To dziwne, że u Ciebie tylko plamienia, może to dopiero początek? Bo u mnie na początku też były tylko plamienia.
Mam nadzieję że to się jeszcze rozkręci. Zaczęłam chyba do środy do wizyty i ewentualnie wtedy zobaczę co lekarz powie.
 
reklama
Do góry