reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczyny a czy to jest możliwe żeby nie czuć w ogóle owulacji? Każda z Was pisze, że albo boli, albo kłuje, albo jakiś śluz z krwią, plamienia... A ja nie mam nic z tych rzeczy. Może nie mam w ogóle owulacji :confused:
 
Dziewczyny a czy to jest możliwe żeby nie czuć w ogóle owulacji? Każda z Was pisze, że albo boli, albo kłuje, albo jakiś śluz z krwią, plamienia... A ja nie mam nic z tych rzeczy. Może nie mam w ogóle owulacji :confused:
Ja też nie miałam ,nigdy! żadnych objawów owulacji , więc się nie przejmuj ,nie każda ma , ja sobie na tel apke ściągłam preglife , i do tego pare razy miałam monitoring u gina , pokrywało się z aplikacją
 
Dziewczyny a czy to jest możliwe żeby nie czuć w ogóle owulacji? Każda z Was pisze, że albo boli, albo kłuje, albo jakiś śluz z krwią, plamienia... A ja nie mam nic z tych rzeczy. Może nie mam w ogóle owulacji :confused:
Ja nic nie czuję. Kompletnie. Tzn fizycznie. Bo jedyne co to w tych dniach po prostu mam silną ochotę na seks i tyle. A po za tymi dniami to jak mąż niezakombinuje to nie ma dramatu;)
 
No ja też nic nie czuję nigdy zupełnie. I jeśli to plamienie to była owu to ani brzuch nie zabolał ani nic. ..... Dobra dziewczynki :) to ja znikam ;) ;) ;)
 
reklama
Dziewczyny a czy to jest możliwe żeby nie czuć w ogóle owulacji? Każda z Was pisze, że albo boli, albo kłuje, albo jakiś śluz z krwią, plamienia... A ja nie mam nic z tych rzeczy. Może nie mam w ogóle owulacji :confused:

Ja nie miałam w tym miesiącu żadnego objawu, poza tym, że po owulacji zawsze kilka dni bolą mnie piersi. A tak to zero bóli, śluzu itp. A owulacje miałam, także spokojnie, bez paniki ;)

@KiedyPytam leć do łóżeczka już ;)8-)
 
Do góry