reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Rany u mnie to samo jest - córka i córka, koniecznie. Niby mu obojętne, ale JAKBY BYŁA CÓRECZKA
@KiedyPytam już po monitoringu?
A mój od razu ze córka i koniec. Dzisiaj pisze mu w pracy smsa że źle się czuję mam dość, a on mi odpowiedział, że muszę być dzielna i silna żeby pokazać naszej córce jak być twardą babką :D
A z tych teorii przed owulacja czy po to nie mam totalnie pojęcia bo kochalismy się i przed i w trakcie i po owulacji.... :D
 
A mój od razu ze córka i koniec. Dzisiaj pisze mu w pracy smsa że źle się czuję mam dość, a on mi odpowiedział, że muszę być dzielna i silna żeby pokazać naszej córce jak być twardą babką :D
A z tych teorii przed owulacja czy po to nie mam totalnie pojęcia bo kochalismy się i przed i w trakcie i po owulacji.... :D

My tak samo <3 W sumie to mnie naprawdę jest to obojętne, chce mieć po prostu w końcu pierwsze dzieciątko, obojętne czy dziewczynka czy chłopiec.

A ja się nie nastawiam bo i tak nic z tego nie będzie.

Ah córeczka... Marzenie :)

Spazientito tak z ciekawości jakie masz imiona? Bo jak dla dziewczynki jest sporo ładnych imion, tak dla chłopca zdecydowanie mniej.

Dla dziewczynki Liliana, Lena, a dla chłopca Leon <3 To ostatnie to jest taki mój faworyt faworytów z wszystkich imion, że w sumie chciałabym tego chłopca po to, żeby się nazywał Leon :p 8-)

Znowu mam wieczorne wzdęcia i gazy, masakra.
 
A mój od razu ze córka i koniec. Dzisiaj pisze mu w pracy smsa że źle się czuję mam dość, a on mi odpowiedział, że muszę być dzielna i silna żeby pokazać naszej córce jak być twardą babką :D
A z tych teorii przed owulacja czy po to nie mam totalnie pojęcia bo kochalismy się i przed i w trakcie i po owulacji.... :D
Ciekawe jak Twój mąż zareaguje jak będzie syn... :D
 
Hej kochane!!!! Ja już po. Mój pęcherzyk żyje!!!!!!!! Ma 20,70 mm. Czyli urosl jak należy. Jeśli pęknie to owu w nocy lub jutro. Wczoraj działaliśmy, mamy dziś i mamy jutro. I w piątek idę po pracy zobaczyć czy pękł. ........ Ufffff Jest nadzieja. Aha. I Endo mam 11... Więc też rewelacja. Teraz tylko by się przebił najwazniejsze
 
Hej kochane!!!! Ja już po. Mój pęcherzyk żyje!!!!!!!! Ma 20,70 mm. Czyli urosl jak należy. Jeśli pęknie to owu w nocy lub jutro. Wczoraj działaliśmy, mamy dziś i mamy jutro. I w piątek idę po pracy zobaczyć czy pękł. ........ Ufffff Jest nadzieja. Aha. I Endo mam 11... Więc też rewelacja. Teraz tylko by się przebił najwazniejsze

Super wieści , działajcie niema na co czekać . Ja muszę czekać do kolejnego cyklu
 
Hej kochane!!!! Ja już po. Mój pęcherzyk żyje!!!!!!!! Ma 20,70 mm. Czyli urosl jak należy. Jeśli pęknie to owu w nocy lub jutro. Wczoraj działaliśmy, mamy dziś i mamy jutro. I w piątek idę po pracy zobaczyć czy pękł. ........ Ufffff Jest nadzieja. Aha. I Endo mam 11... Więc też rewelacja. Teraz tylko by się przebił najwazniejsze

Super!!! Pytałaś o te wyniki? Nie sugerowała Ci jakiegoś zastrzyku na pęknięcie? Endo piękny tłuścioszek <3 Rób testy owulacyjne teraz!
 
Hej kochane!!!! Ja już po. Mój pęcherzyk żyje!!!!!!!! Ma 20,70 mm. Czyli urosl jak należy. Jeśli pęknie to owu w nocy lub jutro. Wczoraj działaliśmy, mamy dziś i mamy jutro. I w piątek idę po pracy zobaczyć czy pękł. ........ Ufffff Jest nadzieja. Aha. I Endo mam 11... Więc też rewelacja. Teraz tylko by się przebił najwazniejsze
Rewelacja! To teraz do dzieła ;)
 
reklama
Super!!! Pytałaś o te wyniki? Nie sugerowała Ci jakiegoś zastrzyku na pęknięcie? Endo piękny tłuścioszek <3 Rób testy owulacyjne teraz!
To jest mój pierwszy monitoring i jeszcze decydowanie o zastrzyku nie bardzo. Jak się okaże że nie pękł to w następnym miesiącu dostanę zastrzyk. Stymulacja odpada no bo rośnie jak należy. Więc teraz kwestie pękania. Ale miejmy nadzieję.... Estradiol trochę wysoki i to jest niestety problem z tym że zrobiła się torbiel. I ona też zakłamuje mi testy. Ja dziś rano robiłam i znowu wyszedł negatyw i już więcej nie mam i nie chce bo to źle na mnie działa psychicznie. Idzie owu, mamy działać, zobaczymy co z tego będzie. Co do wyniku LH to powiedziała że niskie lh to duży progesteron i na odwrót i że ono tu nie zaszkodzi mi teraz. A najważniejszy jest progesteron ..... No tak mówi, nie wiem. Boże w końcu jest lekarzem. Mówi z sensem.
 
Do góry