reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

To jest mój pierwszy monitoring i jeszcze decydowanie o zastrzyku nie bardzo. Jak się okaże że nie pękł to w następnym miesiącu dostanę zastrzyk. Stymulacja odpada no bo rośnie jak należy. Więc teraz kwestie pękania. Ale miejmy nadzieję.... Estradiol trochę wysoki i to jest niestety problem z tym że zrobiła się torbiel. I ona też zakłamuje mi testy. Ja dziś rano robiłam i znowu wyszedł negatyw i już więcej nie mam i nie chce bo to źle na mnie działa psychicznie. Idzie owu, mamy działać, zobaczymy co z tego będzie. Co do wyniku LH to powiedziała że niskie lh to duży progesteron i na odwrót i że ono tu nie zaszkodzi mi teraz. A najważniejszy jest progesteron ..... No tak mówi, nie wiem. Boże w końcu jest lekarzem. Mówi z sensem.

Trzymam kciuki, żeby było dobrze! Seksuj ile wlezie 8-) :p ;)
 
reklama
My tak samo


Dla dziewczynki Liliana, Lena, a dla chłopca Leon
Znowu mam wieczorne wzdęcia i gazy, masakra.
Ja mam identyczne podejście. Byle zdrowe i silne [emoji3590]
Najważniejsze że będzie ukochane, upragnione :)
Ciekawe jak Twój mąż zareaguje jak będzie syn... :D
Hahhahaha, aż się boję. [emoji85]
Hej kochane!!!! Ja już po. Mój pęcherzyk żyje!!!!!!!! Ma 20,70 mm. Czyli urosl jak należy. Jeśli pęknie to owu w nocy lub jutro. Wczoraj działaliśmy, mamy dziś i mamy jutro. I w piątek idę po pracy zobaczyć czy pękł. ........ Ufffff Jest nadzieja. Aha. I Endo mam 11... Więc też rewelacja. Teraz tylko by się przebił najwazniejsze
No widzisz, ekstra wieści, działajcie Kochani [emoji16][emoji16][emoji16]. Kciuki!
 
Rany u mnie to samo jest - córka i córka, koniecznie. Niby mu obojętne, ale JAKBY BYŁA CÓRECZKA <3 Hahaha. Mnie jest całkowicie obojętne, mam przyszykowane piękne imiona dla chłopca i dziewczynki. Bylebyw ogóle było i było zdrowe. Zobaczymy co będzie Pani Czarownico :p8-)

@KiedyPytam już po monitoringu?
My nie mamy juz pomysłów na imię dla chłopca, za to dla dziewczynki nawet kilka ;)
 
reklama
Hej kochane!!!! Ja już po. Mój pęcherzyk żyje!!!!!!!! Ma 20,70 mm. Czyli urosl jak należy. Jeśli pęknie to owu w nocy lub jutro. Wczoraj działaliśmy, mamy dziś i mamy jutro. I w piątek idę po pracy zobaczyć czy pękł. ........ Ufffff Jest nadzieja. Aha. I Endo mam 11... Więc też rewelacja. Teraz tylko by się przebił najwazniejsze
Cudowna wiadomość :) Trzymam kciuki za pęknięcie ;)
 
Do góry