reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Nie uzyskalam odp na moje pytanie heh ale bylam tu w aptece bosz... co za kraj czasem... ale kupiłam takie cus ;) moze pomoze....chcialam probiotyk z kwasem mlekowym ale co zrobić...
15669956246587870965004959002694.jpg
 
Nie uzyskalam odp na moje pytanie heh ale bylam tu w aptece bosz... co za kraj czasem... ale kupiłam takie cus ;) moze pomoze....chcialam probiotyk z kwasem mlekowym ale co zrobić...Zobacz załącznik 1015398
Ja nie wiem co na infekcje. Widziałam posta twojego ale ty bierzesz luteinę dopochwowo? Bo doustnie to raczej nic ci nie powinno być. A kup sobie dobry żel do higieny. I może rumianek zaparz i przykładaj wacikami? Nie wiem nigdy nie miałam. Jak coś to nasza furagina pomaga. ..... Mnie ostatnio w nocy zalało, a nie ocknęłam się w ogóle i tak spałam całą noc i trochę sobie chyba podraznilam może nawet odparzylam podwozie i mnie bolało ale zastosowałam z kwasem mlekowym żele i przeszło mi raz dwa.
 
Raz sprawdzałam szyjke ale nic nie skumalam z tego, więc sobie darowalam. Mierzylam temp i robiłem testy owulacyjne.
Przed terminem nie bolało mnie podbrzusze, nie miałam żadnych problemów z cera, a zazwyczaj kilku przyjaciół mam na buzi przed @. Ale nie czułam się nic ciazowo. Miałam lekkie mdłości przez dwa wieczory, ale myślałam że czymś się podtrulam. A chwilę potem dwie kreski :)

Super, strasznie się cieszę, że Ci się udało :) z tego co czytałam na innym wątku to teraz mdłości dają Ci w kość, co? Mnie od czasu do czasu zaboli podbrzusze, ale to takie krótkotrwałe. Nic, nie będę dramatyzować, ale raczej nastawiam się na @.

A ja mam pytanie jaki macie i jaki powinien być śluz między @ a dniami płodnymi.....

Ja miałam lepki, nieprzezroczysty - im bliżej owulacji tym robił się bardziej przezroczysty i rozciągliwy. Kiedy idziesz na ten monitoring pierwszy raz?
 
Odpowiedni poziom TSH warunkuje wiele... Przy staraniach nie blokuje owulacji, sprzyja prawidlowej plodnosci. Na etapie wczesnej ciazy warunkuje utrzymanie i minimalizuje ryzyko poronienia. I ma ogromny wplyw na dzidzie. Dziecko nie ma jeszcze swojej tarczycy, a to wlasnie hormony tarczycowe matki wplywaja na prawidlowy rozwoj CUN i mozgu u dziecka...
No i nie tylko... ale to tak w skrocie. I ogolnie przyjmuje sie, ze wynik do 2.5 dla starajacych sie nie jest wynikiem zlym. Ale optymalny to 1.5. I musi byc kontrolowany bo w przypadku ciazy TSH lubi wariowac...
Dziękuję! :)
 
Ja nie wiem co na infekcje. Widziałam posta twojego ale ty bierzesz luteinę dopochwowo? Bo doustnie to raczej nic ci nie powinno być. A kup sobie dobry żel do higieny. I może rumianek zaparz i przykładaj wacikami? Nie wiem nigdy nie miałam. Jak coś to nasza furagina pomaga. ..... Mnie ostatnio w nocy zalało, a nie ocknęłam się w ogóle i tak spałam całą noc i trochę sobie chyba podraznilam może nawet odparzylam podwozie i mnie bolało ale zastosowałam z kwasem mlekowym żele i przeszło mi raz dwa.
Dzięki za odp, tak ja mam dopochwowo i po kilku dniach zaczęły mi się takie objawy... tu właśnie nie ma czegoś takiego jak furagina czy podobnych...no mam nadzieję, że to co kupiłam jakoś pomoże...to na bank od luteiny, ale brać muszę..
 
reklama
Do góry