reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
437A2C56-2A50-4070-8B9B-A5642EDE6D50.jpeg

To mój dzisiejszy test owu. Szkoda, że nie ciążowy :D
To co, owu będzie w ciągu 24h? Wczoraj były przytulasy, dzisiaj tez będą, już ja się o to postaram! :D oby się udało... dzisiaj na 15:25 mam gina to go wypytam o wszystko, co tylko mi do głowy przyjdzie z tym związane...
 
To mój dzisiejszy test owu. Szkoda, że nie ciążowy :D
To co, owu będzie w ciągu 24h? Wczoraj były przytulasy, dzisiaj tez będą, już ja się o to postaram! :D oby się udało... dzisiaj na 15:25 mam gina to go wypytam o wszystko, co tylko mi do głowy przyjdzie z tym związane...

Ten jest na pewno pozytywny :) Zależy jak masz w ulotce - w moich pisali, że w ciągu 24-36 godzin powinna być owulacja.
 
Bylaaam jakies 4 mies temu, i teraz we wrzesniu mam sie pokazac. Dziwne jest to, ze dopoki nie zaczelam staran @ przychodzila co 30 dni, nawet nie bylo mowy o spoznieniu czy cos. Ale teraz w tym roku to co sie dzieje to jakies nieporozumienie
Idź koniecznie teraz skoro takie cuda się dzieją.... Skoro to nie ciąża to może jakiś stan chorobowy....??
Dzięki Kochana, ale ja to naprawdę mierzę w cały świat, bardziej tak orientacyjnie ;) Na razie utrzymuje się wysoka, ale planowana @ dopiero w sobotę lub niedzielę, więc pewnie jutro, pojutrze spadnie.



Tak, jeżeli będziesz po to na pewno będzie to dobrze widoczne. Nie wiem jak to jest, gdy monitoring jest dokładnie w trakcie owulacji.





Ja też tak mam dziewczyny, @ w sobotę lub niedzielę, ja i tak test miałam robić później, dopiero 7 września. Jestem pewna, że @ przyjdzie, strasznie mi smutno :frown:



A może owulacja u Ciebie po prostu była później? Albo wcale jej nie było i stąd ten przeciągnięty cykl? Miałaś jakiś monitoring albo robiłaś testy owulacyjne?



Jakie masz wyniki TSH?



Ja byłam pozytywnie nastawiona zaraz po stwierdzeniu owulacji, zwłaszcza, że miałam ładny progesteron. Natomiast im bliżej, tym gorzej. Najbardziej mnie dobija ten śluz, który jest nie w za dużej ilości, zupełnie przezroczysty, wodnisty. Piersi mam naprawdę wielkie, ale nic a nic mnie nie bolą. Ech @ u drzwi jak nic...
Nie zakładaj nic!!!! :) fatalisycznie?? Boże, to można się zadreczyc w kilka dni!!! Kochana, uszy do góry [emoji3590]
Spazientito, za każdym razem ma być następny i kicha :( jestem rozgoryczona i nie mam już siły i cierpliwości.
Tule mocno :* wierzę w was dziewczyny, na każdą przyjdzie dobry moment, nie może być inaczej... Ogromnie w to wierzę.
nnat. Czuję się jak baba w ciąży ha ha , te 2 ost miesiące , strasznie się męczę ,ciągle mi gorąco ,w nocy nie da się spać ,przewrócić z boku na bok , ale dam radę ,nie mogę narzekać bo pierwsze 2 trymestry super
Hahaha, no nie wyobrazam sobie żebyś miała czuć się inaczej :) już niedługo swoją Kruszynke będziesz miała pryz sobie :) na jakie imię się zdecydowaliscie?? :)
Zobacz załącznik 1015342
To mój dzisiejszy test owu. Szkoda, że nie ciążowy :D
To co, owu będzie w ciągu 24h? Wczoraj były przytulasy, dzisiaj tez będą, już ja się o to postaram! :D oby się udało... dzisiaj na 15:25 mam gina to go wypytam o wszystko, co tylko mi do głowy przyjdzie z tym związane...
Idealnie pozytywny, działajcie, 24 do 36h będzie owulacja :D
Boże, kocham te testy... :D od razu w 1szym cyklu z testami zaskoczyło u nas :D a kupiłam potężny zapas bo 100 szt, nie wiem co teraz z tym zrobię, hahhaha :D
Moje tsh to 1,45 niby w normie ale piszecie że powinno być mniejsze? :confused: Why?
Jest kilka szkół. Jedni mówią że max do 1 powinno być TSH dla starających się i kobiet w ciąży, drudzy że 1,5, i i do 2 a jeszcze inni do 2,5.
 
Dziewczyny mam wynik siarczanu DHEA. Mam 3,92 w zakresie 1,20-6,30. Na to wychodzi że ze wszystkich badań hormonów tylko LH mam kiepskie. Ehhh....
 
Moje tsh to 1,45 niby w normie ale piszecie że powinno być mniejsze? :confused: Why?

Nie, wcale nie. 1,45 to bardzo dobrze jest :) To TSH to jest takie złudne, podobno w USA mają proponować wyższe normy rekomendowane dla starających się o ciążę i kobiet w ciąży - do 3. Natomiast ja dobrze się czuje, jak mam poniżej 2, w lipcu jak sprawdzałam to było 1,3.

Nie zakładaj nic!!!! :) fatalisycznie?? Boże, to można się zadreczyc w kilka dni!!! Kochana, uszy do góry [emoji3590]Tule mocno :* wierzę w was dziewczyny, na każdą przyjdzie dobry moment, nie może być inaczej... Ogromnie w to wierzę.

Ech Kochana... Ciężko mieć inne odczucia, skoro szyjka do bani - raz wyżej, raz niżej i raczej twardawa, a śluzu kremowego brak. Nic mnie nie boli, nic mi nie jest - generalnie @ za burtą.

Dziewczyny mam wynik siarczanu DHEA. Mam 3,92 w zakresie 1,20-6,30. Na to wychodzi że ze wszystkich badań hormonów tylko LH mam kiepskie. Ehhh....

Przynajmniej tyle, że wiadomo co jest nie tak i jest to tylko jedna rzecz. Trzymaj się, jesteśmy tu z Tobą!
 
Z tym tsh to tyle wiem, ale konkretnie na co to się przekłada. Jakiś hormon jest gorzej produkowany?
Odpowiedni poziom TSH warunkuje wiele... Przy staraniach nie blokuje owulacji, sprzyja prawidlowej plodnosci. Na etapie wczesnej ciazy warunkuje utrzymanie i minimalizuje ryzyko poronienia. I ma ogromny wplyw na dzidzie. Dziecko nie ma jeszcze swojej tarczycy, a to wlasnie hormony tarczycowe matki wplywaja na prawidlowy rozwoj CUN i mozgu u dziecka...
No i nie tylko... ale to tak w skrocie. I ogolnie przyjmuje sie, ze wynik do 2.5 dla starajacych sie nie jest wynikiem zlym. Ale optymalny to 1.5. I musi byc kontrolowany bo w przypadku ciazy TSH lubi wariowac...
 
reklama
@Spazientito ja śluzu ani płodnego nie miałam, ani przed terminem @ nie miałam, ani na samym początku ciąży nie miałam, dopiero od około tygodnia mnie zalewa mleczny sluz. Myślałam że nici z cyklu będą. A tu niespodzianka.
 
Do góry