reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dostalam skierowanie na badania tarczycy, jak bylam u endo to powiedziala ze do staran troszke trzeba zbic. Ale mialam duzo zawirowan ze nie mialam do tego glowy, ale teraz zrobilam na swiezo i usg i krew i ide w sobote z wynikami. Mam nadzieje ze nie bede gorsze niz ostatnie
 
reklama
To może być mało miarodajne. Można korygować temperaturę która mierzysz o innej porze niż zwykle. Musiałabym poszukać tego gdzieś... Jakbyś chciała przypomnij mi się na priv, to poszukam... :)

Dzięki Kochana, ale ja to naprawdę mierzę w cały świat, bardziej tak orientacyjnie ;) Na razie utrzymuje się wysoka, ale planowana @ dopiero w sobotę lub niedzielę, więc pewnie jutro, pojutrze spadnie.

Dzisiaj idę do gina na kontrole. Czy on tak z marszu będzie w stanie mi powiedzieć czy miałam lub aktualnie mam owulacje?

Tak, jeżeli będziesz po to na pewno będzie to dobrze widoczne. Nie wiem jak to jest, gdy monitoring jest dokładnie w trakcie owulacji.

Ja, ale raczej z konieczności. W sobotę. 2 dni przed @.
Na początku testowanie było podekscytowaniem, teraz najchętniej w ogóle bym nie testowala tylko czekała na ew. okres.

Milo ze pamiętasz :)
Nie testuje, nie mam testu a jestem na wakacjach i nie będę szukać sklepu czy apteki zresztą czuje, że jednak @ przyjdzie no i się trochę podlamalam. Mój entuzjazm i dobry nastrój opadł.
Ale trzymam kciuki za Was wszystkie ;)

Ja też tak mam dziewczyny, @ w sobotę lub niedzielę, ja i tak test miałam robić później, dopiero 7 września. Jestem pewna, że @ przyjdzie, strasznie mi smutno :frown:

Jak ja zazdroszcze wam kobietki jak macie @ jak w zegarku.. U mnie jakos wszystko inaczej odkad zaczete starania.. Albo przyjdzie za wczesnie albo jak teraz spoznia sie 3 tyg.. Testy negatywne, piersi bola, wczoraj jakies klucie jajnika i cisza dalej. Masakraaa :(

A może owulacja u Ciebie po prostu była później? Albo wcale jej nie było i stąd ten przeciągnięty cykl? Miałaś jakiś monitoring albo robiłaś testy owulacyjne?

Dostalam skierowanie na badania tarczycy, jak bylam u endo to powiedziala ze do staran troszke trzeba zbic. Ale mialam duzo zawirowan ze nie mialam do tego glowy, ale teraz zrobilam na swiezo i usg i krew i ide w sobote z wynikami. Mam nadzieje ze nie bede gorsze niz ostatnie

Jakie masz wyniki TSH?

Do mojego testowania jeszcze dlugo wiec jakos tak sie niecierpliwie na wasze testy:) [emoji28]
Ja w cyklu w ktorym zaszlam dlugo przed terminem spodziewanej @ czulam ze to "to", jakos podswiadomie wiedzialam ze sie udalo ale czym blizej terminu @ bylam pewniejsza ze jednak intuicja zawiodla i @ przyjdzie bo brzuch bolal i cale te objawy PMS.. a jednak nie przyszedl:) Glowa do gory! :)

Ja byłam pozytywnie nastawiona zaraz po stwierdzeniu owulacji, zwłaszcza, że miałam ładny progesteron. Natomiast im bliżej, tym gorzej. Najbardziej mnie dobija ten śluz, który jest nie w za dużej ilości, zupełnie przezroczysty, wodnisty. Piersi mam naprawdę wielkie, ale nic a nic mnie nie bolą. Ech @ u drzwi jak nic...
 
Kochane mam pytanie, od kilku dni biorę luteine i niestety, ale zaczęło mnie tam bardzo piec :( nie chce przerywać brania. A nie wiem jak to złagodzić ? Mieszkam w Ie więc do lekarza nie mam jak dziś iść....Czy może jakiś probiotyk z apteki to złagodzić czy już nie? Za późno ? Antybiotyk odpada bo czekam z testosowaniem.... Może mialyscie podobnie ? Co radzicie?
 
Milo ze pamiętasz :)
Nie testuje, nie mam testu a jestem na wakacjach i nie będę szukać sklepu czy apteki zresztą czuje, że jednak @ przyjdzie no i się trochę podlamalam. Mój entuzjazm i dobry nastrój opadł.
Ale trzymam kciuki za Was wszystkie ;)
a moze jednak nie przyjdzie? :) A tak w ogole, to milego urlopowania :-)

Spazientito- najwazniejsze to pozytywne myslenie. :)
Nie ma co sugerowac sie "objawami".. wszystko mozna pomylic ze zblizajacym sie pms... Wiec dopoki @ nie ma, jest nadzieja :-)
 
Moje TSH ostatnio 2.4
Aa testy owu robilam pod koniec lipca zaczęłam robic w pon, a pokazaly sie 2 grube krechy w sobote pod wieczor czyli byla w niedziele nawet zgadzalo sie bo napierniczal mnie jajnik az milo.
 
Moje TSH ostatnio 2.4
Aa testy owu robilam pod koniec lipca zaczęłam robic w pon, a pokazaly sie 2 grube krechy w sobote pod wieczor czyli byla w niedziele nawet zgadzalo sie bo napierniczal mnie jajnik az milo.
Też ostatnio miałam 2,4. Niebawem powtarzam badanie. W pierwszej ciąży miałam 1,8.
 
Też ostatnio miałam 2,4. Niebawem powtarzam badanie. W pierwszej ciąży miałam 1,8.
Noo zaluje ze wtedy juz nie wzielam recepty na lek, bo moze juz bym miala nizsze TSH. Noo ale dzisiaj odbieram wyniki to w sobote ide z nimi do endo. Nawet nic mnie nie powstrzyma, ide i koniec . :)
 
reklama
Spazientito- najwazniejsze to pozytywne myslenie. :)
Nie ma co sugerowac sie "objawami".. wszystko mozna pomylic ze zblizajacym sie pms... Wiec dopoki @ nie ma, jest nadzieja :-)

Ja jestem fatalistą zawsze :hmm: ja jestem 3-4 dni przed @, nie mam żadnych objawów niczego tak naprawdę. Poza tym, że śluz kremowy u mnie nie występuje i szyjka jest raczej twardawa, raz nisko, a raz wysoko.

Moje TSH ostatnio 2.4
Aa testy owu robilam pod koniec lipca zaczęłam robic w pon, a pokazaly sie 2 grube krechy w sobote pod wieczor czyli byla w niedziele nawet zgadzalo sie bo napierniczal mnie jajnik az milo.

Wiesz co, przy testach owulacyjnych czasami wyjdzie test pozytywny, a pęcherzyk nie pęknie i zrobi się torbiel - ja tak miałam. To mógłby być powód braku okresu - radziłabym Ci wizytę u gina jak najszybciej. TSH dość wysokie, warto byłoby obniżyć.

Dziewczyny A dlaczego to tsh ma być koło 1? Co powoduje wyższy poziom tsh, że przy staraniach warto mieć 1?

Wyższy poziom TSHnegatywnie wpływa na płodność kobiety, a w ciąży może źle wpływać na płód.

Dzięki dziewczyny.
Przyjdzie... Brzuch coraz bardziej boli a do tego pojawiły się brązowe plamienia :(

Tule Cię Kochana, u mnie też będzie kicha w tym cyklu... Może następny?
 
Do góry