reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Ja jestem fatalistą zawsze :hmm: ja jestem 3-4 dni przed @, nie mam żadnych objawów niczego tak naprawdę. Poza tym, że śluz kremowy u mnie nie występuje i szyjka jest raczej twardawa, raz nisko, a raz wysoko.



Wiesz co, przy testach owulacyjnych czasami wyjdzie test pozytywny, a pęcherzyk nie pęknie i zrobi się torbiel - ja tak miałam. To mógłby być powód braku okresu - radziłabym Ci wizytę u gina jak najszybciej. TSH dość wysokie, warto byłoby obniżyć.



Wyższy poziom TSHnegatywnie wpływa na płodność kobiety, a w ciąży może źle wpływać na płód.



Tule Cię Kochana, u mnie też będzie kicha w tym cyklu... Może następny?
no ja tez nie mam objawow .. w ogole. i do tego czuje sie makabrycznie, chyba goraczke mam, musze zmierzyc :-(

ps.Przepraszam, ze nie odpisuje wszystkim tym, ktore pytaja o jakies parametry, wartosci, badania- nie mam o tym zielonego pojecia. Nigdy nie musialam robic badan na wlasna reke..wiec kompletnie sie nie znam...
 
Ja jestem fatalistą zawsze :hmm: ja jestem 3-4 dni przed @, nie mam żadnych objawów niczego tak naprawdę. Poza tym, że śluz kremowy u mnie nie występuje i szyjka jest raczej twardawa, raz nisko, a raz wysoko.



Wiesz co, przy testach owulacyjnych czasami wyjdzie test pozytywny, a pęcherzyk nie pęknie i zrobi się torbiel - ja tak miałam. To mógłby być powód braku okresu - radziłabym Ci wizytę u gina jak najszybciej. TSH dość wysokie, warto byłoby obniżyć.



Wyższy poziom TSHnegatywnie wpływa na płodność kobiety, a w ciąży może źle wpływać na płód.



Tule Cię Kochana, u mnie też będzie kicha w tym cyklu... Może następny?
Z tym tsh to tyle wiem, ale konkretnie na co to się przekłada. Jakiś hormon jest gorzej produkowany?
 
nnat. Czuję się jak baba w ciąży ha ha , te 2 ost miesiące , strasznie się męczę ,ciągle mi gorąco ,w nocy nie da się spać ,przewrócić z boku na bok , ale dam radę ,nie mogę narzekać bo pierwsze 2 trymestry super
 
reklama
Jestem z wami :( i też już jak mysle.i słyszę że będzie następny to się złoszczę.... Ile jeszcze tych następnych ma być .... A tak 0,97 to za niskie na ciążę?

Wydaje mi się, że TSH masz ładne :) Strasznie mnie to dobija, zwłaszcza, że jestem 3-4 dni przed @ i jeszcze muszę czekać na nieuchronne...

@Fado123 dużo zdrowia i spokoju :)
 
Do góry