reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

czesc dziewczyny..
Ada, moja mala sie rozchorowala.. a i ja tez czuje sie jakbym byla porzadnie przeziebiona :(
Poczytam co u was..
U mnie dzis 29 dzien cyklu, wczoraj pojawila sie na wkladce jkas mala brazowa plamka.. wiec moze w koncu dzis @ nadejdzie.
Dobra, poczytam co u was :)
Aj te chorobska wredne, to życzę oby szybko Was opuściły te wirusy, dużo zdrówka.
A z tymi plamkami różnie bywa u mnie też coś takiego było i przeszło w biel, a fziewczy mnie tu mocno uświadamiają że każda ciąża jest inna więc wiesz wszystko jest możliwe.
 
reklama
Jeżeli chodzi o aplikacje to próbowałam używać Flo ale znacznie bardziej podoba mi się Ovia, z tym że ta akurat jest po angielsku. Flo mija się z moim cyklem i nie mogę tego zaktualizować.
Dzisiaj idę do gina na kontrole. Czy on tak z marszu będzie w stanie mi powiedzieć czy miałam lub aktualnie mam owulacje?
 
Aj te chorobska wredne, to życzę oby szybko Was opuściły te wirusy, dużo zdrówka.
A z tymi plamkami różnie bywa u mnie też coś takiego było i przeszło w biel, a fziewczy mnie tu mocno uświadamiają że każda ciąża jest inna więc wiesz wszystko jest możliwe.
Dzieki bardzo :-)
Wydaje mi sie, ze gdzies nas przewialo..

ktora z naszych drogich pan bedzie testowac na dniach?
 
Jak ja zazdroszcze wam kobietki jak macie @ jak w zegarku.. U mnie jakos wszystko inaczej odkad zaczete starania.. Albo przyjdzie za wczesnie albo jak teraz spoznia sie 3 tyg.. Testy negatywne, piersi bola, wczoraj jakies klucie jajnika i cisza dalej. Masakraaa :(
 
Milo ze pamiętasz :)
Nie testuje, nie mam testu a jestem na wakacjach i nie będę szukać sklepu czy apteki zresztą czuje, że jednak @ przyjdzie no i się trochę podlamalam. Mój entuzjazm i dobry nastrój opadł.
Ale trzymam kciuki za Was wszystkie ;)
Do mojego testowania jeszcze dlugo wiec jakos tak sie niecierpliwie na wasze testy:) [emoji28]
Ja w cyklu w ktorym zaszlam dlugo przed terminem spodziewanej @ czulam ze to "to", jakos podswiadomie wiedzialam ze sie udalo ale czym blizej terminu @ bylam pewniejsza ze jednak intuicja zawiodla i @ przyjdzie bo brzuch bolal i cale te objawy PMS.. a jednak nie przyszedl:) Glowa do gory! :)
 
Milo ze pamiętasz :)
Nie testuje, nie mam testu a jestem na wakacjach i nie będę szukać sklepu czy apteki zresztą czuje, że jednak @ przyjdzie no i się trochę podlamalam. Mój entuzjazm i dobry nastrój opadł.
Ale trzymam kciuki za Was wszystkie ;)
Moze jednak :) ... Też kojarzyłam że właśnie niebawem będziesz sprawdzac. Oby jednak nie przyszła @. Miłego wypoczynku :)
 
Jak ja zazdroszcze wam kobietki jak macie @ jak w zegarku.. U mnie jakos wszystko inaczej odkad zaczete starania.. Albo przyjdzie za wczesnie albo jak teraz spoznia sie 3 tyg.. Testy negatywne, piersi bola, wczoraj jakies klucie jajnika i cisza dalej. Masakraaa :(
Byłaś z tym u lekarza???
 
reklama
Do góry