reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

Dziewczyny udało mi się zapisać na sobotę do lekarza. Zobaczymy czy jakimś cudem bywa owu czy faktycznie jej nie było. Boje się ale będę miała chociaż czarno na białym że nie było owu. Idę ale nie wiem po co. Z jednej strony dobrze bo jak się dowiem że nie było to nie będę żyła do @ nadzieja że może jednak była owu i się udało i nie rozczaruje się. A z drugiej boje się że się zalamie że faktycznie jest coś nie tak i owu nie ma. Bo jednak trochę mam nadzieję. Ehhhh nienawidzę tych uczuć które mną miotają :( poniedziałek i wtorek przeplakalam, od wczoraj mi wrócił humor i nadzieja. A dzisiaj jak się umówiłam to się zaczęłam denerwować.
Ja idę jutro. Jak na złość termometr jeszcze mi się dziś zepsuł. Ale pójdę. Też chcę wiedzieć czy w tym cyklu coś ruszyło z tą owulacja czy znowu będę czekać w nieskończoność na @.
Trzymaj się! Nie poddawaj! Jesteśmy tu razem i razem damy radę!
 
reklama
Ja idę jutro. Jak na złość termometr jeszcze mi się dziś zepsuł. Ale pójdę. Też chcę wiedzieć czy w tym cyklu coś ruszyło z tą owulacja czy znowu będę czekać w nieskończoność na @.
Trzymaj się! Nie poddawaj! Jesteśmy tu razem i razem damy radę!
A idziesz po owu czy przed?
 
Dziewczyny zrobiłam test. Biały. Zero drugiej kreski. Czy wpływ na to może mieć to że 2 godziny temu załatwiłam się i to nie było z pierwszego moczu ?
 
Dziewczyny zrobiłam test. Biały. Zero drugiej kreski. Czy wpływ na to może mieć to że 2 godziny temu załatwiłam się i to nie było z pierwszego moczu ?
Hm. Może za wcześnie. Spróbuj z porannego albo lec na betę. Ja w poprzednim cyklu robiłam i rano i popołudniu i było biało. Nie mam porównania ale ponoć z tego co nie raz tu dziewczyny pisały, to jeszcze jest nadzieja :)
 
reklama
Dziewczyny jako że wracam do starań zastanawiam się co dalej. Chodzi o to czy robić testy owu czy iść po prostu na żywioł Przytulanki co 2 dni i zobaczymy co będzie.

Mój m powiedział że mam dac spokój z testami. W sumie ma trochę racji bo one nic nie wniosa. Doradzcie co robić
 
Do góry