reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

Dziewczyny jako że wracam do starań zastanawiam się co dalej. Chodzi o to czy robić testy owu czy iść po prostu na żywioł Przytulanki co 2 dni i zobaczymy co będzie.

Mój m powiedział że mam dac spokój z testami. W sumie ma trochę racji bo one nic nie wniosa. Doradzcie co robić

Możesz sama dla siebie robić testy ale nie rezygnuj z przytulanek co 2 dni. Test jest testem i może nie pokazać dwóch krech a owu będzie
 
reklama
Dziewczyny jako że wracam do starań zastanawiam się co dalej. Chodzi o to czy robić testy owu czy iść po prostu na żywioł Przytulanki co 2 dni i zobaczymy co będzie.

Mój m powiedział że mam dac spokój z testami. W sumie ma trochę racji bo one nic nie wniosa. Doradzcie co robić
Może po prostu spontanicznie :) przez jakiś czas, wszystko warto wziąć pod uwagę :) skupić się na przyjemności, bez kontroli :) trzymam kciuki!
 
Witam
Vici ja kreskę widziałam idź dziecko na bete i będziesz mieć pewność po cichu gratuluję ;) . U mnie 18dc szyjka jakaś dziwna zmiękczania zalana sluzem narazie czekam co będzie dalej
 
Adzik jak najbardziej idź na żywioł nie myśl nie czytaj testy owu jak masz to zuzyj tylko pamiętaj skok lh może być o każdej porze dnia więc rób 3 razy dziennie. Trzymam kciuki ;)
 
Ja mam tak samo :( czasami mam takie myśli że to jest chyba nierealne i ten dzień nigdy nie nadejdzie że zobaczę dwie kreski
Nie będę udawać że Wiem co czujesz ale może zastanów się nad in vitro wydajesz kasę na badania A myślę że to nie są małe kwoty może warto pomyśleć i też o tym przepraszam jeśli te słowa w jakiś sposób Cię urazily
 
Dziewczyny zrobiłam test. Biały. Zero drugiej kreski. Czy wpływ na to może mieć to że 2 godziny temu załatwiłam się i to nie było z pierwszego moczu ?
Może być ze nie z porannego moczu. Też będę Cię namawiać na betę [emoji6] będziesz miała 100%pewnosc [emoji6]
Dziewczyny jako że wracam do starań zastanawiam się co dalej. Chodzi o to czy robić testy owu czy iść po prostu na żywioł Przytulanki co 2 dni i zobaczymy co będzie.

Mój m powiedział że mam dac spokój z testami. W sumie ma trochę racji bo one nic nie wniosa. Doradzcie co robić
Rób to i to [emoji6] ciesz się seksem, a testy po prostu zuzyj. Nie traktuj ich jak wyrocznie [emoji6][emoji6][emoji6] trzymam kciuki [emoji110]
 
reklama
Do góry