reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania 2019!

KiedyPytam, wyczytałam że dostałaś tez clo bez monitoringu. Czy przyjmujesz go?

Dziewczyny, czy stosowalyscie paski owulacyjne? Jak się u Was sprawdziły? Nie jestem pewna kiedy ta owulacja u mnie występuje a przytulać się codziennie w każdy dzień płodny też źle bo nie ma tej regeneracji... Niby.
No właśnie, niby. Wyżej dziewczyny pisały, że jeżeli nie ma problemu z nasieniem, to można ile się ma ochotę.
 
reklama
A lekarz nic nie mówi na grubość endometrium? W którym dniu cyklu prognozuje owu?

adzik , o płynie do higieny pierwsze slysze, ale o żelu Conceive Plus czytałam sporo, że sprzyja plemnikom, tworzy przyjazne środowisko itd.

U mnie 3 dni do terminu @ Wynik tsh troche mnie ostudził, jeśli chodzi o nadzieję, ale znowu temperaturę mam dość wysoką, bo waha się między 37,3 a 37,4. Najgorsze to czekanie, a potem zderzenie z rzeczywistością czyli @. Nie wiem jak Wy, ale ja już nie testuję przed terminem miesiączki. Od czasu c.b. w kwietniu postanowiłam, że bede czekac z testem, az okres sie spozni co najmniej 1 dzień.
Dzięki:)

Ja jeśli wrócę do starań te z będę walczyć sama że sobą żeby nie testować przed terminen @
No właśnie, niby. Wyżej dziewczyny pisały, że jeżeli nie ma problemu z nasieniem, to można ile się ma ochotę.
Zdania są podzielone nie wiadomo czego się trzymać. Próbowałam już codziennie póki co się nie sprawdziło teraz zobaczymy co 2 dzień.


U mnie testy owu się nie sprawdziły Postanowiłam robić je cały cykl i wyszło na to że w ciągu 1 cyklu mam 3 razy owu. Nie wiem czy to wina wadliwych testów czy czegoś innego. Także póki co odpuszczam
 
Ja używałam testów owulacyjnych. Niby pozytyw pokrywał się ze spadkiem temp. przed owulacją, ale robiłam też przed okresem i też wychodził pozytyw. Potem wyczytałam, że poziom lh może być podwyższony przez podwyższoną insulinę, więc sobie darowałam. Na dzień dzisiejszy owulację wyznaczam, mierząc temperaturę i obserwując śluz.
 
KiedyPytam, wyczytałam że dostałaś tez clo bez monitoringu. Czy przyjmujesz go?

Dziewczyny, czy stosowalyscie paski owulacyjne? Jak się u Was sprawdziły? Nie jestem pewna kiedy ta owulacja u mnie występuje a przytulać się codziennie w każdy dzień płodny też źle bo nie ma tej regeneracji... Niby.
Wzrost lh pokazuje tylko że owulacja będzie w przedziale 24-36h u mnie było to wczoraj teraz już są słabsze kreski. Robiłam 3 razy na dzień te testy bo można to przegapić
 
Dziewczyny dziś mam termin @. Czuje jakby mi miało polecieć w każdej chwili także na razie testu nie robię. Piersi trochę bolą ale szału nie ma. Trzymajcie kciuki :)
 
U mnie dziś pierwszy dzień bez glutenu i pierwszy dzień z Euthyroxem.
Aktualnie 24dc, jeszcze 3 do @. Z testem poczekam minimum do niedzieli, jeśli @ się nie pojawi i jeśli mój chłop wcześniej nie kupi :p Jak nie mam w domu testów, to mnie przynajmniej nie kusi ;) Kiedyś potrafiłam sikać już od 7 dnia po owulacji i tak codziennie do okresu 8-) Czasem nawet 2 razy dziennie, oglądanie pod światło, pod kątem, robienie zdjęcia, powiększanie i podkręcanie kontrastu. Szczęściem opanowałam to wariactwo :p
Póki co czuję piersi i brzuch mnie pobolewa, ale mam tak co miesiąc.
 
KiedyPytam, wyczytałam że dostałaś tez clo bez monitoringu. Czy przyjmujesz go?

Dziewczyny, czy stosowalyscie paski owulacyjne? Jak się u Was sprawdziły? Nie jestem pewna kiedy ta owulacja u mnie występuje a przytulać się codziennie w każdy dzień płodny też źle bo nie ma tej regeneracji... Niby.
Nie to nie ja :)
 
reklama
Do góry