reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Dziewczynki tak na szybko wpadam i życzę Wam wszystkiego Najlepszego na te święta [emoji8] zdrowia, radości, spędzenia miło czasu z bliskimi no i oczywiście pięknych bobasków w nowym roku [emoji8][emoji8][emoji8]
 
A mnie tak brzuch boli, jakbym zaraz miala dostać okres. Nawet dwa razy myślalam ze dostałam, ale nie[emoji58]. Najzabawniejsze jest to że mam uczucie powodzi, a jest pustynia. Nawet nie pomoglo, ze sie wzięlam za barszcze. Pms w tym miesiącu jest wyjątkowo upierdliwy skoro pojawił sie nawet w środku dnia. Zawsze nawiedzał wieczorami.
 
Na ostatnio nie mogłam zasnąć z bólu jak na @. Wiesz jaki był finał ;)
Tylko u mnie doszly jeszcze mega krosty. Wlasnie co chwile nową niespodzianke odkrywam na twarzy[emoji24]. Najgorsze są te podskorne i bolesne. Człowiek chce wyglądac jakoś na Wigilii a tu dupa. Trudno, poproszę o kameralne światlo niby dla nastroju. Musze jednak przyznać, ze dawno az takich niespodzianek na twarzy nie mialam.
 
U mnie 6-7dni do @ i podbrzusze wcziraj tak bolało że zasnąć nie mogłam. Dzisiaj czuje piersi. I oczywiście nakręcam się jak katarynka. Oczywiście nie zauważam tego syfka który wczoraj wyskoczył. W razie w. Test zakupiony i w drugi dzień świąt lub po świętach zatestuje [emoji23]
 
U mnie 6-7dni do @ i podbrzusze wcziraj tak bolało że zasnąć nie mogłam. Dzisiaj czuje piersi. I oczywiście nakręcam się jak katarynka. Oczywiście nie zauważam tego syfka który wczoraj wyskoczył. W razie w. Test zakupiony i w drugi dzień świąt lub po świętach zatestuje [emoji23]
Gdybym miala test, nie wytrzymalabym [emoji23]. Podziwiam za wytrwałość.
 
reklama
Tylko u mnie doszly jeszcze mega krosty. Wlasnie co chwile nową niespodzianke odkrywam na twarzy[emoji24]. Najgorsze są te podskorne i bolesne. Człowiek chce wyglądac jakoś na Wigilii a tu dupa. Trudno, poproszę o kameralne światlo niby dla nastroju. Musze jednak przyznać, ze dawno az takich niespodzianek na twarzy nie mialam.

Ja też mam takiego dużego na policzku podskórnego co to niestety ani się go pozbyć a nawet zamaskowany widoczny :/
 
Do góry