reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Składam Wam życzenia :) Niech Wasze marzenia się spełniają :)
 

Załączniki

  • jak-obyczaj-stary-kaze.png
    jak-obyczaj-stary-kaze.png
    156,2 KB · Wyświetleń: 61
Hej Dziewczyny. Oby ten ten przebiegł tak jak chcecie. Dużo miłości, radości, spokoju i odpoczynku przy wigilijnym stole bo się napracowalyscie [emoji6][emoji4]

Ja wstałam o 4 do toalety i zrobiłam test, niestety prezentu nie ma, jedna wilka krecha[emoji852][emoji37][emoji20]
 
Hej Dziewczyny. Oby ten ten przebiegł tak jak chcecie. Dużo miłości, radości, spokoju i odpoczynku przy wigilijnym stole bo się napracowalyscie [emoji6][emoji4]

Ja wstałam o 4 do toalety i zrobiłam test, niestety prezentu nie ma, jedna wilka krecha[emoji852][emoji37][emoji20]
Mnie od wczoraj korci żeby zrobić test. Dzis mam 9 dpo i wszystkie objawy na zbliżający się okres + małe szance na ciaze w tym cyklu. Ale tak jakoś korci, bo moze jednak... Jedyny co miesieczny plus, to taki że testu nie mam, więc sobie humoru nie popsuje. Poczekam na okres.
 
Dziewczyny. Z okazji zbliżających się świąt, chciałabym Wam życzyć spokojnej i rodzinnej atmosfery, fasolek w jaknajbliższym czasie i dużo cierpliwości. Idealnie by było, gdyby wszystkie na święta mogły się cieszyc z dwoch kreseczek, ale pewne jest to, ze rok 2019 będzie nasz!
choinka-1-752x440.jpeg
 
Mnie od wczoraj korci żeby zrobić test. Dzis mam 9 dpo i wszystkie objawy na zbliżający się okres + małe szance na ciaze w tym cyklu. Ale tak jakoś korci, bo moze jednak... Jedyny co miesieczny plus, to taki że testu nie mam, więc sobie humoru nie popsuje. Poczekam na okres.

Pamietaj, że i ja nie miałam absolutnie żadnych objawów ciąży. Poza pobolewaniem jak na @ i kluciem na linii cc. Nawet cycki były flaczki [emoji23]
 
@SalsaPL i jak beta??

Dziewczyny te co mierzą sobie temp- czy infekcja wpłynie na temp? Bo chciałam zacząć w tym cyklu, raczej starania odłożymy do kolejnego przez grzyba... Ale chciałam poobserwować sobie tak porządnie...
No i piatkowa beta 1. @ miala byc wczoraj a nie ma, nawet nie czuć że miala by przyjść
 
BlondiX i goha witajcie i rozgościł się ale nie na długo ;)
Kasieńka witaj i tu. Przykro mi z powodu @ :( tyle miesięcy za wami, można już fioła dostać :(

Matko, właśnie wróciłam z pracy. Zimnica u nas jak nie wiem deszcz taki zacinający, miałam wrażenie że lód leci z nieba :( wracałam do domu jak wielbłąd obładowana torbami z zakupami i klnelam pod nosem że taksówki nie wzięłam. No normalnie nie dało się iść :/
Wstawiłam pranie i czekam aż się skończy i idę spać.

Salsa kochanie jak tam?
Przepraszam ze mnie nie bylo. Byla szybka akcja powrotu do domu z delegacji calej firmy. Zorganizowałam wigilie dla prwcownikow. Musialam troche popracować... no i wyryczałam sie jak dziecko widzac wyniki bety :(
 
reklama
Do góry