reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Właśnie tak też nie bardzo ufam sikańcom bo w jednej ciąży nie miałam dodatnich testów ciążowych mimo bety już nawet ponad 1000 więc na drugie nie wiem po co robię te testy. :D No ale ostatnio pokazywały ciąże, biorę też pod uwagę to, że owulacja mogła się przesunąć dość mocno... A po 20dc już parę razy było bez zabezpieczenia... Mimo wszystko jeśli pojawią się dwie kreseczki to będziemy skakać ze szczęścia. :)
Obstawiam że jednak jutro zobaczysz dwie kreseczki. Nawet jeśli druga mialaby być słabiutka[emoji6].
 
reklama
Hej dziewczyny? Jak tam po Wigilii? My się naszą trójką wybraliśmy na Pasterkę jedyne czego nam brakowało to śnieg. Szkoda że go nie ma, ale przynajmniej rodzinnie możemy spędzac czas.

Ja dziś zmierzyłam temperaturę. Powinna być zakłócona przez małą ilość snu, ale w sumie myślę, że nie jest. Pokazał mi się duży spadek, zupełnie nie pasujący do dnia po owulacji w którym jestem, a bardziej sugerujący, ze już po jutrze albo nawet jutro wieczorem będzie okres. Jakiś okropnie dziwny mam ten cykl. I tak strasznie sucho mi w nim. Cały cykl taki suchy jak nie wiem co. Czekam na nawał śluzu który powinnam mieć tuż przed @ ale moze tym razem będzie jakoś inaczej.

Im szybciej okres przyjdzie tym dla mnie lepiej, choć psychika podpowiada że i tak go przeplaczę w poduszkę. Mimo że miałam odpuścic.[emoji2955]
 
Dzieńdoberek świątecznie [emoji3]
Ja dostałam własnie @. Cykle mi sie wydluzają. Pierwszy mialam 23 pozniej 25 teraz przyszła po 28. Brzuch mnie dopiero dzisiaj rwie. Zapewne dupek uśpił objawy. No cóż. Kolejne starania przed nami. Pocieszam sie ze dopiero 3 okresy mialam i dlatego nie dane mi bylo. Ale sie nie poddamy. Dzis serniczek na pierwszym planie [emoji16]
 
Hej dziewczyny? Jak tam po Wigilii? My się naszą trójką wybraliśmy na Pasterkę jedyne czego nam brakowało to śnieg. Szkoda że go nie ma, ale przynajmniej rodzinnie możemy spędzac czas.

Ja dziś zmierzyłam temperaturę. Powinna być zakłócona przez małą ilość snu, ale w sumie myślę, że nie jest. Pokazał mi się duży spadek, zupełnie nie pasujący do dnia po owulacji w którym jestem, a bardziej sugerujący, ze już po jutrze albo nawet jutro wieczorem będzie okres. Jakiś okropnie dziwny mam ten cykl. I tak strasznie sucho mi w nim. Cały cykl taki suchy jak nie wiem co. Czekam na nawał śluzu który powinnam mieć tuż przed @ ale moze tym razem będzie jakoś inaczej.

Im szybciej okres przyjdzie tym dla mnie lepiej, choć psychika podpowiada że i tak go przeplaczę w poduszkę. Mimo że miałam odpuścic.[emoji2955]
Hej! Ja dopiero się obudziłam, zaraz idę zrobić test. ;) U nas dość dużo śniegu, ślicznie jest, aż się dziwię, bo dawno tak biało nie było. :)
IMG_20181224_085723.jpg
 
Hej! Ja dopiero się obudziłam, zaraz idę zrobić test. ;) U nas dość dużo śniegu, ślicznie jest, aż się dziwię, bo dawno tak biało nie było. :)Zobacz załącznik 928019
Ja chce taki śnieg[emoji7]
@umi2 a czemu testow owu sobie nie zrobisz ?
Miałam kupić w tym miesiącu, ale stwierdziłam, ze to będzie miesiąc wyluzowania przed rozpoczeciem badań u lekarza i testy owulacyjne mam zamiar zakupić gdy rozpocznie się nowy cykl. Teraz to juz i tak bardziej test ciązowy niż owulacyjny mogłabym robić, ale nie ma sensu, bo ja doslownie czuje od wczoraj ze ten okres będzie.
 
Ja chce taki śnieg[emoji7]Miałam kupić w tym miesiącu, ale stwierdziłam, ze to będzie miesiąc wyluzowania przed rozpoczeciem badań u lekarza i testy owulacyjne mam zamiar zakupić gdy rozpocznie się nowy cykl. Teraz to juz i tak bardziej test ciązowy niż owulacyjny mogłabym robić, ale nie ma sensu, bo ja doslownie czuje od wczoraj ze ten okres będzie.
U nas tez nawet grama śniegu. Ciągle deszcz pada
A co do testow to sadze iz lepsze to niz codzienne mierzenie temp.
 
reklama
U nas tez nawet grama śniegu. Ciągle deszcz pada
A co do testow to sadze iz lepsze to niz codzienne mierzenie temp.
Mierzę temperaturę od 9 lat[emoji16], w sumie za chwile będzie 10 lat. Dla mnie to chleb powszedni. Traktuję to jak mycie zębów. Nawet się nad tym nie zastanawiam, po prostu mierzę.
 
Do góry