reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Pamietaj, że i ja nie miałam absolutnie żadnych objawów ciąży. Poza pobolewaniem jak na @ i kluciem na linii cc. Nawet cycki były flaczki [emoji23]
Kto wie. Moze faktycznie jest szansa. Ja mam wlasnie pobolewanie jak na @ i nic wiecej. Zobaczymy jak sie wszystko potoczy, bo do okresu 5 dni zostalo.
 
Kochane moje [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Przyznam sie bez bicia że jak zobaczylam w pt wynik 1 to nie dosc ze sie poryczałam to pokasowałam wszystko na tel zwiazane ze staraniami. Ryczałam i kasowałam a maż mnie tylko pocieszał ze jak nie teraz to prezent na nowy rok sobie zrobimy i bedziemy sie dalej starać. Napchał we mnie zestawy z MC od których stroniłam od starań. Zeżarłam lody z polewą czekoladową.. i rzucialam sie w wir przygotowan. Wigilia firmowa. Przeprowadzke firmy z delegacji. Wczoraj dotarlam do domku i rajd po sklepach. Mam juz wszystko. Prezentem myslalam ze 2kreseczki beda wiec dopiero wczoraj swojemu kupowałam. Ok 2 w nocy wyszlam z kuchni i dziś działam dalej. Ale ... nie moglam nie myslec o Was. Wrociłam. Ciesze sie Martus ze Ci sie udalo. Reszcie dziekuje że czekałyscie za mną. Wszystkim życze dwoch czerwonych kreseczek. Duzo miłości i spokoju w zsbieganej codzienności [emoji173][emoji173][emoji173]
Ps. Pierniczki w nocy zrobilam ;) częstujcie sie
20181223_210315.jpeg
 
@SalsaPL przykro mi, że jednak beta nie urosła :( myslalam, że może jednak do mnie dołączysz na sierpień. Ale tak jak mówisz, będzie noworoczna dzidzia [emoji177]
Widocznie wszystko sie poprzestawialo. Owu była moze 10 lub 11. @ Nadal nie ma. Ale ... nie poddajemy sie :)
 
Dziewczyny zdrowych, wesołych i spokojnych świąt ! Spełnienia marzeń tych tłustych II kresek [emoji8][emoji8] Odpoczywajcie , cieszcie się rodziną i niech Wam Nowonarodzony błogosławi [emoji320][emoji319][emoji56][emoji8][emoji173]
 
reklama
Do góry