reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
A mój mąż się pochorował... Gardło go boli, smarki jak woda z kranu i... obniżona temperatura ciała... Rano 34,4, teraz już 35,6... No i to na pewno nie błąd termometra, bo mi normalnie pokazuje temperaturę.
 
Masakra to dopiero były święta :(
Niestety, ale miała już 2 lata więc jak tylko spadła gorączka to normalnie jezdzilismy po domach [emoji14] Na szczęście to ona jest najmłodsza w rodzinie i nikt się nie bał że się zarazi.

Ja też Wam życzę Wspaniałych Świąt i oby następne w poszerzonym składzie [emoji3590]
 
Hej
Prezenty pokupowane, popakowane teraz tylko czekają , dzisiaj pieczenie i bigosik na szczęście uszka i pierogi polepione uff, zostało nam nam na jutro choinkę ubrać, rybķe usmażyć i barszczyk nastawić, chciałam fryzjera odwiedzić ale niestety zabukowane wszystko przed świętami na Full.
 
reklama
Do góry