reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Miałam te same. I wychodziły podobnie. W każdym bądź razie nie użyje ich 2 raz Jutro już zobaczysz mocniejsza kreche!

Cichutko gratuluję!

Ale ostatnio wysyp fasolek ! Oby tak dalej to motywuje
emoji3059.png


Ja zapisałam się na wizytę do 2 gina. Zobaczymy co powie 2 lekarz. Czy faktycznie muszę się jeszcze powstrzymywać. A jeśli tak czy nie można toxo leczyć jeszcze jakoś inaczej
No i mąż jaki zadowolony [emoji23] jak nigdy hehe
No to jak to się mówi " stosunkowo udanego wieczoru "
 
No i mąż jaki zadowolony [emoji23] jak nigdy hehe
Tak ... nasi mężowie są na pewno przeszczęśliwi :laugh2: :cool2: mój też tylko czeka aż @ minie a wtedy to juz jak młody kogucik w różowych okularach :p hahahahaha
Ja od kiedy rzuciłam tabletki anty. to uwielbiam przytulanki a w szczególności jak mam dni płodne. Hormony bardzo zaburzały moje libido więc już podwójnie żałuję że musiałam je brać!
 
a ja glupia jeszcze woeczorem.test zrobilam, ale negatyw, ale 3 dni do @ wiec mogl nie wyjsc. Jutro rano zrobie i albo w te albo w tamte..
Jutro na pewno będzie z rana widać, wieczorem to nawet po terminie może nie wyjść
Tak ... nasi mężowie są na pewno przeszczęśliwi :laugh2: :cool2: mój też tylko czeka aż @ minie a wtedy to juz jak młody kogucik w różowych okularach :p hahahahaha
Ja od kiedy rzuciłam tabletki anty. to uwielbiam przytulanki a w szczególności jak mam dni płodne. Hormony bardzo zaburzały moje libido więc już podwójnie żałuję że musiałam je brać!
To mój już zepsuty i często muszę go zachęcać starość nie radość haha
 
reklama
Dziewczyny nie wiem ile z Was przeczytalo moj post odnośnie znow tego płynu. Wczesniej byl kolo prawego jajnika, zniknął, teraz miedzy jajnikiem prawym, a macica i nie wiadomo co to czy wodniak 3.4 na 1.7 cm.. Gin nakazal sie tym nie przejmowac. Hormonow mialam nie robic bo nie miarodajne po poronieniu. Odczekac do nastepnych staran 2 cykle... czyli zaczac od wrzesnia bo teraz 1. A oto wyniki badań... co myślicie?? Wszystko w normie. Ale zwroccie uwage na Tsh? Chyba troche niższe powinno być. Choc jest w normie.
 

Załączniki

  • 20190727_002255.jpg
    20190727_002255.jpg
    208,2 KB · Wyświetleń: 51
Do góry