reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Dziewczyny nie wiem ile z Was przeczytalo moj post odnośnie znow tego płynu. Wczesniej byl kolo prawego jajnika, zniknął, teraz miedzy jajnikiem prawym, a macica i nie wiadomo co to czy wodniak 3.4 na 1.7 cm.. Gin nakazal sie tym nie przejmowac. Hormonow mialam nie robic bo nie miarodajne po poronieniu. Odczekac do nastepnych staran 2 cykle... czyli zaczac od wrzesnia bo teraz 1. A oto wyniki badań... co myślicie?? Wszystko w normie. Ale zwroccie uwage na Tsh? Chyba troche niższe powinno być. Choc jest w normie.
20190727_002255.jpg
 
reklama
Dziewczyny nie wiem ile z Was przeczytalo moj post odnośnie znow tego płynu. Wczesniej byl kolo prawego jajnika, zniknął, teraz miedzy jajnikiem prawym, a macica i nie wiadomo co to czy wodniak 3.4 na 1.7 cm.. Gin nakazal sie tym nie przejmowac. Hormonow mialam nie robic bo nie miarodajne po poronieniu. Odczekac do nastepnych staran 2 cykle... czyli zaczac od wrzesnia bo teraz 1. A oto wyniki badań... co myślicie?? Wszystko w normie. Ale zwroccie uwage na Tsh? Chyba troche niższe powinno być. Choc jest w normie.

Np tsh troszkę wysoko .
 
Ja nie mam co robic testow, rano mnie zalalo, 2 dni przed terminem @. Ale ten cykl byl dziwny, owu jakas bez sluzu, te plamienia brazowe. Milego dnia dziewczyny!
 
Juz poprostu nie bede robic tak wczesnie, poza tym ja sie jakos specjalnie nie smuce, mam jiz dwojeczke i jak bedzie to bedzie hehe ale jestem z wami caly czas i 3mam kciuki, a nam moze uda sie w przyszlym
 
Ja nie mam co robic testow, rano mnie zalalo, 2 dni przed terminem @. Ale ten cykl byl dziwny, owu jakas bez sluzu, te plamienia brazowe. Milego dnia dziewczyny!
Coś Ty,niespodziewalam się takiej wiadomości od Ciebie:-/ może podświadomie się stresowalas i coś się rozlegulowalo delikatnie.

Ja miałam tak że jak się dowiedziałem U ginekologa że mam zmianę na jajniku ,dość duża i do dalszej diagnostyki w kierunku nowotworu to tak się zestresowalam że kompletnie się mi rozlegulowaluly (zawsze do tej pory bardzo regularne) pierwszą po tym mega stresie miałam po 18 dniach, potem trochę lepiej,dopiero po paru miesiącach się to ustabilizowalo i teraz jak już jest powyżej 27dc to się bardzo cieszę bo ta stabilizacja się potwierdza:-) a jajnik okazał się czysty:-)
 
Juz poprostu nie bede robic tak wczesnie, poza tym ja sie jakos specjalnie nie smuce, mam jiz dwojeczke i jak bedzie to bedzie hehe ale jestem z wami caly czas i 3mam kciuki, a nam moze uda sie w przyszlym

Przykro mi, ale tak jak mówisz masz już 2jeczke :-) Ja tez mam jedno dziecko i tez nie mam takiego bardzo parcia [emoji4] Chciałabym bardzo, ale nie wierze ze szybko się uda [emoji3]

Skończyłam płodne, a teraz odliczam do @ :-)
 
Ja sama nie wiem jak liczyć u siebie. Zeszyt cykl miałam 24dni, dziś już mam 25 dzień i cisza. Czekam na plamienie bo w sumie tak od kilku cykli zaczyna mi się @. Chociaż poprzedni cykl plamilam dwa dni przed @. Ehh już nie mam siły [emoji3525]
 
reklama
Co 2 dni najlepiej ;) jest pewność że się niczego nie przegapi..
Maraton nikomu nie zaszkodzi:p
Boże, chciałabym co 2 dni :D
A teraz to nikt sił nie ma jak wrócimy z remontów :D

a ja glupia jeszcze woeczorem.test zrobilam, ale negatyw, ale 3 dni do @ wiec mogl nie wyjsc. Jutro rano zrobie i albo w te albo w tamte..
Zrobilas? :)

To jeszcze nic, gorzej jak kiedyś usłyszałam "o kurczę, bo mi się rano bzykać zachciało A Ciebie nie było i ten..." myślałam że gnoja zabije
Ołnoooooooł.... :D

Dziewczyny nie wiem ile z Was przeczytalo moj post odnośnie znow tego płynu. Wczesniej byl kolo prawego jajnika, zniknął, teraz miedzy jajnikiem prawym, a macica i nie wiadomo co to czy wodniak 3.4 na 1.7 cm.. Gin nakazal sie tym nie przejmowac. Hormonow mialam nie robic bo nie miarodajne po poronieniu. Odczekac do nastepnych staran 2 cykle... czyli zaczac od wrzesnia bo teraz 1. A oto wyniki badań... co myślicie?? Wszystko w normie. Ale zwroccie uwage na Tsh? Chyba troche niższe powinno być. Choc jest w normie.
Kochana, udałabym się do lekarza z tym tsh... Coby zbić poniżej 2,00.
 
Do góry