reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

@nnat. to mnie pocieszylaś, że te testy po prostu tak wychodzą. Wychodzi na to, że owulacja się przesunie, zatem czekam na śluz.

Trochę Ci zazdroszczę tego wykanczania mieszkania, a trochę nie. My zmagaliśmy się z tym rok temu i jak sobie przypomnę ile było z tym zachodu to głowa boli. Ale z perspektywy czasu to wspaniałe wspomnienia [emoji7] i ogromna duma z tego co jest teraz.
Czekaj cierpliwie :)

Jejku, a ja już mam dość tego.... Jeszcze godziny mojej pracy mnie cholernie ograniczają nic nie idzie załatwić, wszystkie decyzje podejmowane są w 10-20 minut... Płytki do łazienki wybraliśmy w 10 minut ale 20 minut przed zamknięciem sklepu... Jak oszołomy jakieś, dobrze tylko że efekt nie jest zły.... Jakbym miała się latami wkurzac, że coś nie gra to bym chyba oszalała :D
Chociaż łazienka mi się nie podobała dopóki nie obsadzili wanny i nie pomontowali toalety, umywalki i reszty.... Mam nadzieję że tak samo będzie z kuchnią, no kolor ścian mnie dobija i z panelami, bo to był kompromis między tym co mnie się podoba a mojemu K..... :D
Podoba nam się to samo niby a jak przyszło co do czego to jak dwa światy :D

Oby oby :) dobre nastawienie to podstawa! :)
Ja czekan nadal na rozwój sytuacji, 4dni po @oby nie zawitala przez weekend to w poniedziałek na betę się wybiorę.
Kochana, próbuj może jeszcze test zrobić przez weekend? A jak nic to w pon na betę biegnij, chociaż ja bym już dawno poszła znając moje zniecierpliwienie..

Hej Kochane jak tam u was ile jeszcze do terminu @ ? To czekanie jest niemożliwe :)
Och, kawał czasu, ja też teraz na owulacje czekam... I tylko nogami przebiera, tak się doczekać nie mogę.... :D

Mieszkam 10km od Lublina dlatego tak wpisałam w sumie to okolice Lublina ale wpisane Lublin. A Ty z Lublina
O proszę! :) ja się osiedlilam w Lublinie, mieszkam tu od 8 lat :)

Ja właśnie najbardziej nie lubie tego okresu od miesiączki do owulacji :/ potem to chociaż jest nadzieja;)
A ja chyba wolę w tą stronę, tak się cieszę, że aż prawie po ścianach chodzę :D a niecierpliwa jaka przy tym jestem..... No ale nic nie zrobię poza wieczornymi testami owulacyjnymi, a po owulacji to bym dzień w dzień a najlepiej 3x dziennie testy robiła bo może akurat.... :D chora głowa..... :D

dobra, te plamienia mnie dobijaly i zrobilam test, 3 dni orzed @ w poludnie, wiec nie z pierwszego moczu. Wydaje mi sie ze bieli wizira nie ma, ale zobaczymy jutro z pierwszego zrobie.Zobacz załącznik 1002790
Kochana aaaa, biegnij potwierdzić beta! Jeszcze bardzie przebiera nogami, już chcę gratulować!!!!! :D

Ja to chyba juz stracilam nadzieje ze teraz sie udalo. Skoro testy Wam pokazuja przed @ chociaz bladzioche kreske druga, a u mnie 4dni po terminie @ i nic nawet cienia.. chociaz piersi mnie bola żyły wylazly .. ale to chyba nie to... :(
Kochana testy czasami i kilka dni po mogą pokazać wynik... Nie trać nadziei!!! :)
 
reklama
Czekaj cierpliwie :)

Jejku, a ja już mam dość tego.... Jeszcze godziny mojej pracy mnie cholernie ograniczają nic nie idzie załatwić, wszystkie decyzje podejmowane są w 10-20 minut... Płytki do łazienki wybraliśmy w 10 minut ale 20 minut przed zamknięciem sklepu... Jak oszołomy jakieś, dobrze tylko że efekt nie jest zły.... Jakbym miała się latami wkurzac, że coś nie gra to bym chyba oszalała :D
Chociaż łazienka mi się nie podobała dopóki nie obsadzili wanny i nie pomontowali toalety, umywalki i reszty.... Mam nadzieję że tak samo będzie z kuchnią, no kolor ścian mnie dobija i z panelami, bo to był kompromis między tym co mnie się podoba a mojemu K..... :D
Podoba nam się to samo niby a jak przyszło co do czego to jak dwa światy :D


Kochana, próbuj może jeszcze test zrobić przez weekend? A jak nic to w pon na betę biegnij, chociaż ja bym już dawno poszła znając moje zniecierpliwienie..


Och, kawał czasu, ja też teraz na owulacje czekam... I tylko nogami przebiera, tak się doczekać nie mogę.... :D


O proszę! :) ja się osiedlilam w Lublinie, mieszkam tu od 8 lat :)


A ja chyba wolę w tą stronę, tak się cieszę, że aż prawie po ścianach chodzę :D a niecierpliwa jaka przy tym jestem..... No ale nic nie zrobię poza wieczornymi testami owulacyjnymi, a po owulacji to bym dzień w dzień a najlepiej 3x dziennie testy robiła bo może akurat.... :D chora głowa..... :D


Kochana aaaa, biegnij potwierdzić beta! Jeszcze bardzie przebiera nogami, już chcę gratulować!!!!! :D


Kochana testy czasami i kilka dni po mogą pokazać wynik... Nie trać nadziei!!! :)
Czasem te decyzje podjęte w 10 minut są lepsze niż zastanawianie się dniami i nocami:) to ciekawy czas teraz masz:) może dzięki temu się wyluzujesz i pójdzie gładko w tym miesiącu;):)
 
Czasem te decyzje podjęte w 10 minut są lepsze niż zastanawianie się dniami i nocami:) to ciekawy czas teraz masz:) może dzięki temu się wyluzujesz i pójdzie gładko w tym miesiącu;):)
Och, stresuje się wszystkim, w między czasie przeprowadzam ten eksperyment z mierzeniem temp, obserwacja śluzu i testami owulacyjnymi i mam wrażenie że głowa mi paruje... Tu faktury, tu sikau, pasek testowy, tam zakupy, szafka nie taka, nie zapomnij budzika nastawić na rano, do pracy, w pracy na szybko, tu trzeba coś znaleźć, szefa nie ma, po pracy sklep, zamówienie, faktura i tak w kółko.... Boże, zwariować można :D nie ukrywam, mam wielkie nadzieje, ale wiem też jak to jest z tym pędem.... :) poprzednio też tak było tylko przed weselem i wpadliśmy, tylko że wtedy nie byłam przygotowana na nic... ;)
 
Cześć dziewczyny. Trafiłam tu kilka dni temu gdy po staraniach się o dzidzie nie dostałam @ . 3 testy były ujemne . Gdy po 8 dniach nie dostałam @ udałam się do gina . Lekarka stwierdziła , że być może stres spowodował , że @ nie przyszła i że widzi iż na dniach powinnam mieć owulacje i to dobry moment na staranie się . Zrobiłam też bete by wykluczyć ciążę pozamaciczna. Beta niska . Jezeli w ciągu mc nie dostanę @ muszę mieć wywołaną @ . 2l temu poronilam . Mam już syna 8l z pierwszego małżeństwa. Tak bardzo nam zależy na dziecku . Idzie dostać na głowę .... setki myśli ... i czekanie ..... miło poczytać co wy tu piszecie podnosicie na duchu .... przez brak @ nie wiem kiedy mam teraz cykl . Lekarka mówiła że pęcherzyk owylscyjmy mierzy 22mm ile ma w momencie owulacji ? U lekarza byłam we wtorek w od tego momentu każdego dnia współżylismy .... Teraz maz w delegacji wraca w niedzielę
 
Ja miałam przy 2 ciazach plamienie imp. To bardziej różowy śluz był przy 1 przy 2 Był różowy A potem brązowy niestety 2 ciąża zakończyła się poronieniem
Te plamienia mialas rozumiem przed terminem spodziewanej @ ..... ja jestem 4 dni po terminie @ testy wychodza negatywne a teraz jak bylam w łazience zauwazylam małą ilość śluzu z lekko różowym odcieniem...
Ale to pewnie zwiastun @ a nie ciąży..
Juz glupialam całkowicie :p
 
Ja to chyba juz stracilam nadzieje ze teraz sie udalo. Skoro testy Wam pokazuja przed @ chociaz bladzioche kreske druga, a u mnie 4dni po terminie @ i nic nawet cienia.. chociaz piersi mnie bola żyły wylazly .. ale to chyba nie to... :(
Miałam tak samo u mnie po 8 dniach test był ujemny gin potwierdził że to.nie ciąża. A okresu nie mam od 17 czerwca . Mam czekać 1 m
Te plamienia mialas rozumiem przed terminem spodziewanej @ ..... ja jestem 4 dni po terminie @ testy wychodza negatywne a teraz jak bylam w łazience zauwazylam małą ilość śluzu z lekko różowym odcieniem...
Ale to pewnie zwiastun @ a nie ciąży..
Juz glupialam całkowicie :p
Przy pierwszej ciąży były przed @ przy 2 miałam różowe przed A brązowe kilka dni po gdy już byłam po pierwszym badaniu i gina gdzieś po 5 tyg. U mnie wcześniej takie brązowe są zawsze przed okresem 2 dni może 3 . I to ponoć normalne bo.macica się oczyszcza . Wiem , że czasem testy nie pokazują ciąży . Szkoda kasy na testy lepiej zrobić bete koszt ok 37 zł i masz 100% pewności. Też mi zależy na dziecku i wiem jakie się ma schizy
 
reklama
Miałam tak samo u mnie po 8 dniach test był ujemny gin potwierdził że to.nie ciąża. A okresu nie mam od 17 czerwca . Mam czekać 1 m

Przy pierwszej ciąży były przed @ przy 2 miałam różowe przed A brązowe kilka dni po gdy już byłam po pierwszym badaniu i gina gdzieś po 5 tyg. U mnie wcześniej takie brązowe są zawsze przed okresem 2 dni może 3 . I to ponoć normalne bo.macica się oczyszcza . Wiem , że czasem testy nie pokazują ciąży . Szkoda kasy na testy lepiej zrqobić bete koszt ok 37 zł i masz 100% pewności. Też mi zależy na dziecku i wiem jakie się ma schizy
Chociaż niby plamienie imp.Pojawia sie między ow A @ . Ale nie masz pewności kiedy miałaś ow więc albo będziemy gdybac i czekać .... może masz jak ja że @ wyleciał w 1 mc A może to ciąża zrob betę . Wiem co czujesz ja od 3 tyg nie sypiałam w nocy 1000 mysli i sny że robię test A tam 2 kreski ... beta dała mi spokój umysłu zabrała nadzieję ale trzeba ja mieć na kolejne starania
 
Do góry