reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Kochane, myślicie że jeśli robię testy owulacyjne między 21:30 a 23 to zmiana godziny wykonywania testu na np. 18 albo 19 może coś zburzyć??? Chyba nie... Ale wolę się upewnić :p
 
reklama
Czekaj cierpliwie :)

Jejku, a ja już mam dość tego.... Jeszcze godziny mojej pracy mnie cholernie ograniczają nic nie idzie załatwić, wszystkie decyzje podejmowane są w 10-20 minut... Płytki do łazienki wybraliśmy w 10 minut ale 20 minut przed zamknięciem sklepu... Jak oszołomy jakieś, dobrze tylko że efekt nie jest zły.... Jakbym miała się latami wkurzac, że coś nie gra to bym chyba oszalała :D
Chociaż łazienka mi się nie podobała dopóki nie obsadzili wanny i nie pomontowali toalety, umywalki i reszty.... Mam nadzieję że tak samo będzie z kuchnią, no kolor ścian mnie dobija i z panelami, bo to był kompromis między tym co mnie się podoba a mojemu K..... :D
Podoba nam się to samo niby a jak przyszło co do czego to jak dwa światy :D

Mi moja łazienka też się nie podobała dopoki wszystkiego nie zamontowali. To tak chyba jest zawsze, armatura i meble dużo dają [emoji6]
Najśmieszniejsze było jak już w Leroy w każdym dziale nas znali i się uśmiechali jak znowu nas widzieli [emoji23] byliśmy tam prawie codziennie przez ponad miesiąc, więc całą ekipę poznaliśmy [emoji16]
 
Mi moja łazienka też się nie podobała dopoki wszystkiego nie zamontowali. To tak chyba jest zawsze, armatura i meble dużo dają [emoji6]
Najśmieszniejsze było jak już w Leroy w każdym dziale nas znali i się uśmiechali jak znowu nas widzieli [emoji23] byliśmy tam prawie codziennie przez ponad miesiąc, więc całą ekipę poznaliśmy [emoji16]
My tak codziennie praktycznie w obi jesteśmy :p i od poniedziałku codziennie w Ikea.... :D już mam dość :D w obi też już gość się do nas uśmiecha i podpytuje :D
 
Mam testy domowe laboratorium, myślałam, że są ok, dwa cykle temu dobrze pokazywały, chyba [emoji16] najgorzej, że śluzu płodnego nawet nie mam, jakoś mega dziwnie w tym cyklu to wszystko wygląda [emoji53]
Miałam te same. I wychodziły podobnie. W każdym bądź razie nie użyje ich 2 raz
dobra, te plamienia mnie dobijaly i zrobilam test, 3 dni orzed @ w poludnie, wiec nie z pierwszego moczu. Wydaje mi sie ze bieli wizira nie ma, ale zobaczymy jutro z pierwszego zrobie.Zobacz załącznik 1002790
Jutro już zobaczysz mocniejsza kreche!

Cichutko gratuluję!

Ale ostatnio wysyp fasolek ! Oby tak dalej to motywuje [emoji3059]

Ja zapisałam się na wizytę do 2 gina. Zobaczymy co powie 2 lekarz. Czy faktycznie muszę się jeszcze powstrzymywać. A jeśli tak czy nie można toxo leczyć jeszcze jakoś inaczej
 
Miałam te same. I wychodziły podobnie. W każdym bądź razie nie użyje ich 2 raz Jutro już zobaczysz mocniejsza kreche!

Cichutko gratuluję!

Ale ostatnio wysyp fasolek ! Oby tak dalej to motywuje [emoji3059]

Ja zapisałam się na wizytę do 2 gina. Zobaczymy co powie 2 lekarz. Czy faktycznie muszę się jeszcze powstrzymywać. A jeśli tak czy nie można toxo leczyć jeszcze jakoś inaczej
Mi te testy dwa cykle temu ładnie wychodziły, a teraz jest jak jest. 6 dzień prawie pozytyw [emoji849]
W przyszłym miesiącu jak się teraz nie uda żadnych testów używać nie będę chyba.

Fajnie, że skonsultujesz u drugiego. Co dwie opinie to nie jedna [emoji4] oby miał dla Ciebie dobre wieści!
 
Mi te testy dwa cykle temu ładnie wychodziły, a teraz jest jak jest. 6 dzień prawie pozytyw [emoji849]
W przyszłym miesiącu jak się teraz nie uda żadnych testów używać nie będę chyba.

Fajnie, że skonsultujesz u drugiego. Co dwie opinie to nie jedna [emoji4] oby miał dla Ciebie dobre wieści!
Bo wiesz... Nie chce nakręcac bo np w moim przypadku się to nie sprawdziło ale często jest tak że testy owu wykrywają wczesną ciążę
 
reklama
Bo wiesz... Nie chce nakręcac bo np w moim przypadku się to nie sprawdziło ale często jest tak że testy owu wykrywają wczesną ciążę
Wiem, wiem... Przez chwilę miałam nadzieję. Po tym dziwnym pobolewaniu brzucha i tylu prawie pozytywnych zrobiłam też ciążowy. Chociaż to teoretycznie niemożliwe, bo @ była i to konkretna. Ale śnieżna biel, więc nic z tego walczymy dalej. Dziś już normalnie czuje jajnik jak na owu, będzie pewnie na dniach. Zapobiegawczo jak to mąż mówi "dowalamy do pieca" co dwa dni od 10 dc [emoji23]
 
Do góry