reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja też w tym miesiącu zaczęłam przygodę z testami owu, ale do mnie one wogóle nie przemawiaja-jakos im nie wierze, czytałam że różnych firm różnie mogą pokazywać.ja np wogóle nie miałam wyniku pozytywnego,jednego dnia była tylko naprawdę mocna druga kreska a pozostałe dni ledwo widoczne :-)
Ja też teraz próbuje z testami, ale tekatuje to raczej jako eksperyment, chcę zobaczyć jak to działa :)

@Napolka93 to widzę,że masz podobnie jak ja. Wstaje rano i po godzinie chce mi się spac. Dzisiaj poszłam na badania tsh, ft3 i ft4 i zadzwonili,że mam iść do lekarza bo mam za niski poziom ft4. Oby to był dobry trop. W 1 ciąży musiałam brać lekarstwa.
Czyli trzeba się tarczycy przyjrzeć i będzie lepiej ;)

Kurde ja to się nakręcam na ten cykl że się uda i że wszystko będzie jak sobie zaplanowałam a kurde jak się nie uda to się chyba zapłacze..

Ale powiem Wam że im.blizej końca okresu tym.jakis mi weselej że coś można działać;) to jest ten optymistyczny czas do owulacji potem mam gorzej. Wy też tak?
To mój drugi cykl starań ale jak dostałam okres to też się cieszyła, że zaraz moment będzie można próbować dalej... Przecież to kurde ekstra przyjemność :D

U nas ogromny kryzys. Zdecydowaliśmy się zamieszkać osobno przez jakiś czas, tylko mieszkanie musi ogarnąć. Tak że to był ostatni cykl starań jak na razie.
O matko, doczytałam dalej co i jak. Mam nadzieję, że te negatywne emocje za chwilę opadna i będzie wszystko ok. Co więcej... Jak wróci, będzie zgoda a na zgodę seks najlepszy.... :p a po może akurat :D

Ja mam tak że okres rozpacz, potem resztki nadziei że jednak może jest owu więc coś się zdziała. Potem stres czy zaskoczyło, i zalamka że znowu okres. ..... Dziś trzeci dzień doła :(

Niusia89 wszystko.sie.ulozy. życzę dużo siły:*
Kochana, zmień podejście, zadreczysz się w ten sposób.... :(

Zobacz załącznik 1002364

Na wstępie proszę nie gratulować [emoji23]

Czekam na zrobienie bety i pozostałych badań bo popołudniu mam lekarza i chce już wiedzieć co i jak .
Nono... Kciuki trzymam i ja, czekamy na wieści!! :)
 
reklama
Jak nie dostane dzis @ a caly czas bede plamic to zrobie jutro rano test. W sunie bedzie 3 dni orzed @ ale testy mi wychodzily zawsze wczesniej. Albo to taka dluga faza nie wiem moze hormony ze mam kilka dni takie male brazowe plamienie, albo jakas i fekcja albo nie wiem
 
Jak nie dostane dzis @ a caly czas bede plamic to zrobie jutro rano test. W sunie bedzie 3 dni orzed @ ale testy mi wychodzily zawsze wczesniej. Albo to taka dluga faza nie wiem moze hormony ze mam kilka dni takie male brazowe plamienie, albo jakas i fekcja albo nie wiem
Ale mocne masz plamienia?
U mnie już po ptokach - idzie @, jutro się rozkręci na maxa na pewno.
 
Co z tą Smerfetka?????????


Dziewczyny jak mam się nie denerwować. Miałam ustaloną wizytę do lekarza który ponoć jest genialny w moim rejonie na 29 lipca i nie pojadę. Musiałam przełożyć na 5go. Dlaczego? Bo okres miałam dostać w zeszłym tygodniu. 16-17 lipca. Nie dostałam. Zrobiłam test 18go. Negatywny. Więc mówię zrobię betę. Ale w sobotę zaczęłam krwawić. Więc stwierdziłam że po ptakach. I co. Od soboty codziennie trochę plamilam i nic poza tym. Od wczoraj plamienie się zwiększyło. Może nawet i to nazwę lekkim krwawieniem. I nic poza tym. Nie wiem kiedy okres się rozkręci i kiedy skończy. I który w tym miesiącu dzień będzie pierwszym dniem cyklu. Nic już nie wiem. Jakbym dostawala normalnie okres bym się też cieszyła że zaraz można się starać. A tu dupa. A moje okresy trwają 8-14 dni. Więc moze i 3 tygodnie czekania na owu przedemna. A moze i jej w ogóle nie będzie.
 
Nie jestem w stanie pracować , czas stoi w miejscu a ja już mam milion pytań jak to będzie , czy beta dodatnia , potem martwienie się czy we właściwym miejscu ciąża..
Nie martw się na zapas na razie :*

Co z tą Smerfetka?????????


Dziewczyny jak mam się nie denerwować. Miałam ustaloną wizytę do lekarza który ponoć jest genialny w moim rejonie na 29 lipca i nie pojadę. Musiałam przełożyć na 5go. Dlaczego? Bo okres miałam dostać w zeszłym tygodniu. 16-17 lipca. Nie dostałam. Zrobiłam test 18go. Negatywny. Więc mówię zrobię betę. Ale w sobotę zaczęłam krwawić. Więc stwierdziłam że po ptakach. I co. Od soboty codziennie trochę plamilam i nic poza tym. Od wczoraj plamienie się zwiększyło. Może nawet i to nazwę lekkim krwawieniem. I nic poza tym. Nie wiem kiedy okres się rozkręci i kiedy skończy. I który w tym miesiącu dzień będzie pierwszym dniem cyklu. Nic już nie wiem. Jakbym dostawala normalnie okres bym się też cieszyła że zaraz można się starać. A tu dupa. A moje okresy trwają 8-14 dni. Więc moze i 3 tygodnie czekania na owu przedemna. A moze i jej w ogóle nie będzie.
Az nie wiem co napisać.. Strasznie mi przykro... :(
 
reklama
Do góry