reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Wiem co czujesz, ja mam tak samo, mecz, czy coś innego, ale ważniejsze, niż to co dla nas jest ważne. A powinno nam zależeć w równym stopniu.
Kochana, mecz niech ogląda, nigdy mnie nie zmusza, zawsze jest przy mnie, raz chciał zobaczyć półfinał w siatkę w nocy a ja nie, więc chodź ze mną. On nie pójdzie, to ja się nakręcam dalej, że za głośno, że świeci po oczach :rofl2: to on tym bardziej mi na złość. To ja w płacz i histerie. 2 minuty później poszłam spać na kanapę przed telewizor i jakoś już nie przeszkadzało :errr::realmad:
Ale w każdej sytuacji jest ze mną, czuję że też niecierpliwie czeka, stara się i znosi moje humory, chociaż ma na to wszystko swój sposób. :)
 
reklama
Szkoda, jestem z kuj-pom. Ale czasem mam zlecenie na rekrutację poza moim regionem. Będę o Tobie pamiętać.
Dziewczyny uwierzycie..patrze na ten test ktory robilam w nocy, wtedy co pisalam Wam ze widze kreske.
Ona tu jest!! Widac ją,nie musze nawet patrzec pod światło..
Cholera ale się boję
Też widzę tą drugą kreskę. W zeszłym miesiącu zrobiłam test ciążowy - negatywny. Jak głupia spojrzałam wieczorem, ale dalej negatywny. Zostawiłam go w łazience (zapomniałam wyrzucić) i mój mąż go dojrzał - zrobiły się 2 kreski po nocy. W ciąży nie byłam, była to reakcja chemiczna.
Ja zaczynam wątpić w siebie że się udało ehh to czekanie jestem 8 dni po owu jak myślicie czy beta coś pokaże

Podobno powinno się czekać na 10 dni po owu.

Powiem Ci że ja tak bardzo ostrożnie podchodzę do tych testów owulacyjnych:-/ staram się trochę słuchać własnego ciała a one są dodatkiem.dzisiaj mam kłucie w tajnikach ale sluzu jeszcze mało więc chyba owu jeszcze przede mna:-)

Takie mam może głupie pytanie-jesteście w stanie się przytulać codziennie W trakcie dni plodnych? Bo ja boję się przegapić owulacji ale nie mam ochoty codzinnie:-/ tak co 2-3 dni jest spoko:-) mam nadzieję że to wystarczy...
2 miesiące temu robiłam testy z 3 różnych firm i pokazywały mi na inne dni. W dwóch z nich miałam po jakiś 2 - 3 dniach drugą owulacje, a z jednej firmy druka kreska zawsze była jaśniejsze od testowej.
Co do przytulania. W tym cyklu przez dni płodne codziennie. W poprzednich trzech cyklach co 2-3 dni.
Ja tak miałam w tym cyklu. Druga kreska prawie taka sama jak kontrolna, bardzo wyraźna, na drugie dzień już słaba, i potem coraz słabsza, potem nagle znowu dwie prawie takie same i znowu niewyraźna jakby mi z 2 razy owu przychodziła. A potem całkiem brak kreski, wizyta u gina i się okazało że owu była i to książkowa. Więc się tymi testami aż tak nie ma co przejmowac moim zdaniem. Już drugi cykl miałam owu a testy nie wykazały
Znam to...
 
Kochane, wczoraj milczalam, bo rozmyslalalam nad tym, co usłyszałam wczoraj u gin/endokrynolog . Owulacje powinnam mieć niedzielę lub poniedziałek. Zapytałam ile bierze prywatnie za monitoring cyklu - wzięła mnie odrazu na usg podczas wizyty NFZ. Pomimo, że od czwartku bolał mnie lewy jajniki, to pęcherzyka nie byli widać, w ogóle go nie było. Coś było przy prawym jajniki-albo się wchłaniał, albo dopiero będzie - mało możliwe by dopiero był.
Jakoś rozryczalam się. Powiedziałam, że to już 4 cykl, że przez te 7 lat były miesiące, kiedy wiedzialam, że mam dni płodne, ale bzyknelismy się, a dzidziusia i tak nie ma. 2 lata temu zatrzymał mi się okres, usłyszałam, że jeden jajniki już się do niczego nie nadaje... Przeprosiłam za płacz, było mi wstyd. Ona mnie przytuliła. Powiedziała, że teraz wszystko rozumie.
W miesiączkę mam odstawić luteine i Bromergon.
Mam od 5 dnia cyklu wziąć clo i przyjść na monitoring 13-15 dc. Zobaczy, czy jest pęcherzyk i czy rośnie i da mi jakiś zastrzyk. Ale zaznaczyła, że zwykle organizm wie, co robi i mam się zastanowić, czy chce tak ingerować, bo ona się już napatrzyla... I teraz sama nie wiem... Wczoraj rozmawiałam z przyjaciółką i jej koleżanka po clo i zastrzyku urodziła córeczkę z zespołem downa. Czy jest tu ktoś po cło o zastrzyku i ma zdrowe dzieciątko?
 
Kochane, wczoraj milczalam, bo rozmyslalalam nad tym, co usłyszałam wczoraj u gin/endokrynolog . Owulacje powinnam mieć niedzielę lub poniedziałek. Zapytałam ile bierze prywatnie za monitoring cyklu - wzięła mnie odrazu na usg podczas wizyty NFZ. Pomimo, że od czwartku bolał mnie lewy jajniki, to pęcherzyka nie byli widać, w ogóle go nie było. Coś było przy prawym jajniki-albo się wchłaniał, albo dopiero będzie - mało możliwe by dopiero był.
Jakoś rozryczalam się. Powiedziałam, że to już 4 cykl, że przez te 7 lat były miesiące, kiedy wiedzialam, że mam dni płodne, ale bzyknelismy się, a dzidziusia i tak nie ma. 2 lata temu zatrzymał mi się okres, usłyszałam, że jeden jajniki już się do niczego nie nadaje... Przeprosiłam za płacz, było mi wstyd. Ona mnie przytuliła. Powiedziała, że teraz wszystko rozumie.
W miesiączkę mam odstawić luteine i Bromergon.
Mam od 5 dnia cyklu wziąć clo i przyjść na monitoring 13-15 dc. Zobaczy, czy jest pęcherzyk i czy rośnie i da mi jakiś zastrzyk. Ale zaznaczyła, że zwykle organizm wie, co robi i mam się zastanowić, czy chce tak ingerować, bo ona się już napatrzyla... I teraz sama nie wiem... Wczoraj rozmawiałam z przyjaciółką i jej koleżanka po clo i zastrzyku urodziła córeczkę z zespołem downa. Czy jest tu ktoś po cło o zastrzyku i ma zdrowe dzieciątko?
Ja mam w rodzinie dwoje dzieci po clo i pregnyl. Zdrowe i cudne. Nie poddawaj się! Glowa do góry. Każdy cykl to nowa szansa.
Sama jestem pierwszy cykl na clo. Jednak pęcherzyk dorósł do 18mm i stoi. W środę na usg pewnie już w ogóle gonie będzie :(

Smerfetko Ja też widzę ten cień. Mam nadzieję że jeszcze się beta rozkręci
 
Hejka kobitki u mnie 19dc mam jakieś dziwne uczucie w piersiach głównie w skutkach wczoraj w pracy pobolewalo mnie w podbrzuszu i kręgosłup ale to nie są ciągle bule mam nadzieję że @ się nie pojawi. Czy to normalne żeby tak było piersi bolą zawsze na @ ale sutki już nie i ten kręgosłup już sama nie wiem
cześć,

Ja jestem 25+1 co prawda piersi już nie bolą, ale zaczyna kręgosłup, głownie odcinek lędźwiowy, więc to chyba normalne :)
 
cześć dziewczyny,
Jestem Asia i staramy się z mężem o dziecko już od roku.
Trzymam kciuki za Was wszystkie! Aktualnie czekam na cud ponieważ miesiączka spoźnia mi się już 21 dni ... i tak z tej euforii zrobiłam już dwa testy i okazały się niestety negatywne... :(((( Jutro wybieram się do lekarza...
Nie wiem czy mam dalej karmić się nadzieją ?? Jest możliwe żeby test się mylił ? ( robiłam test tydzien temu i teraz). Czuję jakieś dziwne bóle jajników ale nie takie jak to bywa przy okresie... ehh
Czy ktoś miał podobnie ?? A może ja sobie już coś wkręcam... i żyję nadzieją.
Pozdrawiam cieplutko
 
cześć dziewczyny,
Jestem Asia i staramy się z mężem o dziecko już od roku.
Trzymam kciuki za Was wszystkie! Aktualnie czekam na cud ponieważ miesiączka spoźnia mi się już 21 dni ... i tak z tej euforii zrobiłam już dwa testy i okazały się niestety negatywne... :(((( Jutro wybieram się do lekarza...
Nie wiem czy mam dalej karmić się nadzieją ?? Jest możliwe żeby test się mylił ? ( robiłam test tydzien temu i teraz). Czuję jakieś dziwne bóle jajników ale nie takie jak to bywa przy okresie... ehh
Czy ktoś miał podobnie ?? A może ja sobie już coś wkręcam... i żyję nadzieją.
Pozdrawiam cieplutko
Cześć Kochana witamy Cię gorąco. Nie chcesz może iść na bete? Wtedy będziesz już wiedziała na pewno, czy Jesteś w ciąży.
 
Hejka kobitki u mnie 19dc mam jakieś dziwne uczucie w piersiach głównie w skutkach wczoraj w pracy pobolewalo mnie w podbrzuszu i kręgosłup ale to nie są ciągle bule mam nadzieję że @ się nie pojawi. Czy to normalne żeby tak było piersi bolą zawsze na @ ale sutki już nie i ten kręgosłup już sama nie wiem
cześć,

Ja jestem 25+1 co prawda piersi już nie bolą, ale zaczyna kręgosłup, głownie odcinek lędźwiowy, więc to chyba normalne :)
 
reklama
Hejka kobitki u mnie 19dc mam jakieś dziwne uczucie w piersiach głównie w skutkach wczoraj w pracy pobolewalo mnie w podbrzuszu i kręgosłup ale to nie są ciągle bule mam nadzieję że @ się nie pojawi. Czy to normalne żeby tak było piersi bolą zawsze na @ ale sutki już nie i ten kręgosłup już sama nie wiem
cześć,

Ja jestem 25+1 co prawda piersi już nie bolą, ale zaczyna kręgosłup, głownie odcinek lędźwiowy, więc to chyba normalne :)
 
Do góry