reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

No powiem Wam dziewczyny, że natura słabo to wymyśliła. Ciągle trzeba czekać, to na owulacje, potem na ciążę albo okres i znowu na owulacje itd. Człowiek sobie myśli, że może po odstawieniu anty jajniki zwariują i jeszcze bliźniaki będą, do tego bóle podbrzusza, wielki ból sutków, zaparcia itp a tymczasem okazuje się że nawet owulacji nie było 🤦‍♀️
Do tego trzeba jakoś normalnie żyć pomiędzy tymi okresami i zajmować się pierdołami a tutaj ciągle w głowie siedzi co to będzie, co to będzie 😅
Trzymajcie się i powodzenia!
Pięknie to ujalas nasz chaos w głowie. Cieszę się że do Was dołączyłam bo mi trochę lżej. Wcześniej nie miałam z kim porozmawiać bo żadna z moich koleżanek i rodziny nie miała problemów z zajściem w ciążę i ciągle patrzą się na mnie krzywo że dramatyzuje albo coś w tym stylu
 
reklama
pewnie u kazdej inaczej jest. Ale wczesniej czy pozniej okres
"widze kobiete w ciazy/male dziecko - lzy staja w oczach" mija :)
Takze nie martwcie sie.
Kazdej z nas sie wczesniej czy pozniej uda :)
Trzymam mocno kciuki
 
Pięknie to ujalas nasz chaos w głowie. Cieszę się że do Was dołączyłam bo mi trochę lżej. Wcześniej nie miałam z kim porozmawiać bo żadna z moich koleżanek i rodziny nie miała problemów z zajściem w ciążę i ciągle patrzą się na mnie krzywo że dramatyzuje albo coś w tym stylu
Boooniu czuje dosłownie to samo... wiem ze tu mogę powiedzieć co mi jest bez krzywych tekstów innych. Dziękuje wam ze jesteście 😘
 
Chodzi o test ciążowy? Po co go robicie przed okresem?
Ja mam długie cykle. Ostatniojak byłam w ciąży- kompletnie się nie spodziewałam jej... po prostu zaczęłam się źle czuć, w samochodzie mnie mdliło.. Mąż mnie namówił, żebym zrobiła... do @brakowało mi 3/4dni... test wyszedł pozytywny.
Więc czasem można, pod warunkiem że cykl nie trwa krótko... wtedy było by ciężko wykryć- moim zdaniem oczywiście.
Ja nie zamierzam teraz robić przed okresem. Wiadomo- jak nie przyjdzie w czasie to zrobię... choć dalej nie wiem, co znaczy w czasie, bo po poronieniu odrobinę mi się zmienił... wcześniej trwał 31-33, teraz nie dłużej niż 31...
 
Chodzi o test ciążowy? Po co go robicie przed okresem?
Ja go robię w ten dzień w który lekarz mi karze go robić a faktycznie 3 powinnam dostac okresu a czy dostane... Nie wiadomo. Pytasz po co testujecie przed okresem jest na to prosta odpowiedz bo kazdy czeka i ma nadzieje ze w koncu sie udalo a test moze juz wykryc wczesna ciaze wiec dzien czy 2 przed okresem moze wykryc wiec wiadomo ze lepiej wiedzieć i juz sie nie nakręcac
 
reklama
Do góry