reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

Ja planowaną wg apki @mam też 3... Ale myślę, że 5.12- wtedy będzie 30dc ;)
Także razem musimy wyrwać.
Mnie dziś boli lewy jajnik 😱 tak mi się przynajmniej wydaje... 🤔
Jak ja bym chciała, żebym nie musiała znowu przechodzić przez okres 🙈
Wiesz jajniki to i mnie pobolewaja ale myślę że to może byc od dupka😠 tez bym chciala juz nie miec tego okresu i mam nadzieje ze nam sie uda😘
 
reklama
Mi się właśnie skończył @ i wg apki powinnam mieć owulacje 2grudnia ale będę jeszcze sprawdzała na testach zobaczymy co wyjdzie oby tym razem się udało ale staram się nie fiksowac i nie odliczać bo tak to zero przyjemności z tego by bylo
 
Mi się właśnie skończył @ i wg apki powinnam mieć owulacje 2grudnia ale będę jeszcze sprawdzała na testach zobaczymy co wyjdzie oby tym razem się udało ale staram się nie fiksowac i nie odliczać bo tak to zero przyjemności z tego by bylo
Przyjemności zero masz rację ale z drugiej strony ciężko jest nie sprawdzać nie wiedziec i nie myśleć... Miałam tak samo a teraz jak jezdze na monitoring tez nie jest latwo. Nawet przytulanie w wyznaczone dni nie jest juz fajne. Matko jak ja juz bym chciala miec to wszystko za soba..
 
Przyjemności zero masz rację ale z drugiej strony ciężko jest nie sprawdzać nie wiedziec i nie myśleć... Miałam tak samo a teraz jak jezdze na monitoring tez nie jest latwo. Nawet przytulanie w wyznaczone dni nie jest juz fajne. Matko jak ja juz bym chciala miec to wszystko za soba..
No dokładnie wszystko jest podporządkowane tylko temu
 
Cześć dziewczyny :)
I ja się dołączę do dyskusji. Starania zaplanowane na połowę 2020 roku.
Na razie przygotowuję się do ciąży.
Fajnie, że tutaj jest taki wątek :-p
Będę za Was wszystkie trzymać kciuki. Oby 2020 rok był mocno dzidziusiowy :D
 
U mnie rok temu niby PCOS lecz teraz wszystko w idealnym stanie. Od kwietnia nie biorę anty i jeszcze się nie poszczęściło. Jestem w 9dc i dzisiaj biorę ostatnia tabletkę Clo (5-9dc). Dzisiaj po poludniu mam monitoring i w poniedziałek. Mam nadzieję, że coś się ruszy. Testy owulacyjne mi głupieją, rano negatywny, po południu pozytywny, kolejnego dnia rano negatywny.) tzn może nie do końca pozytywny ale jednak ta kreska wieczorem jest ciemniejsza a raczej taka jak kontrolna a rano jest blada)... Zobaczymy. Mam nadzieję, że tym razem Bozia da nam potomstwo. Moj by chciał bliźniaki...
A ja się modlę żeby nie bliźniaki :p
 
reklama
Spróbuj Inofem lub Ovarin jak również Castagnus w komplecie do tego. Mój ginekolog przebąkiwał o IVF mimo tego ze mam dopiero 24 lata a jednak po 5 tygodniach stosowania jestem w ciąży. A wcześniej zero efektów bo jajniki jak dziurawy ser I hormony w cały świat.
Co to za leki? bez recepty?
 
Do góry