reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

reklama
Dziękuję dziewczyny !! Trochę mi lepiej. Też sobie wmawiam ze poprostu to inne firmy i kazdy inaczej reaguje . Pink test w poniedziałek nie pokazał nic A wczoraj jednak już było ,blade ale było. Może po prostu bobo test mimo ze czułość 25 lepiej wykrywa. Jutro beta więc się okaże .
 
Dziękuję dziewczyny !! Trochę mi lepiej. Też sobie wmawiam ze poprostu to inne firmy i kazdy inaczej reaguje . Pink test w poniedziałek nie pokazał nic A wczoraj jednak już było ,blade ale było. Może po prostu bobo test mimo ze czułość 25 lepiej wykrywa. Jutro beta więc się okaże .
Mi wczoraj test z biedry nic nie pokazał, mam też bobo test z rossmana, ale czekam dzisiaj na okres :)
 
reklama
Nie... 3 dni z rzędu. Każda fotka to jeden dzień, jak widać na załączonym obrazku, jeden test pokazuje, inny nie. Wszytskie o czułości 10 🤷🏻‍♀️
O kurde to faktycznie ...Więc może nie potrzebnie się stresowalam. Kiedyś przeczytakam ,że jak jeden test pokaże 2 orzechy to żeby sobie resztę odpuścic i to chyba dobry pomysł.bo to potem porównywanie itd . M już chciał dziś znowu bobo test kupić ale powiedziałam nie .bo jak nie daj Boże wyjdzie jaśniejsza niż w środę to nie chce nerwów. Jutro już troszkę po becie się wyjaśni.

Dobrze ,że jesteście 😘😘😘😘
 
Do góry