reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

To dopiero mój drugi cykl po odstawieniu antykoncepcji. Pierwszy trwał 29 dni, nie wiem ile ten będzie trwał. Być może jest za wcześnie żeby test coś wykrył, a może nawet nie miałam owulacji, ciężko mi to stwierdzić :)
W styczniu skoczę sobie chyba na usg sprawdzić czy w ogóle wszystko tam dobrze działa.
 
reklama
To dopiero mój drugi cykl po odstawieniu antykoncepcji. Pierwszy trwał 29 dni, nie wiem ile ten będzie trwał. Być może jest za wcześnie żeby test coś wykrył, a może nawet nie miałam owulacji, ciężko mi to stwierdzić :)
W styczniu skoczę sobie chyba na usg sprawdzić czy w ogóle wszystko tam dobrze działa.

A wiesz mniej więcej kiedy była owu?
 
Zaczynam już fiksowac 😔🥺 w środę ta druga kreska była widoczna, wczoraj rano chciałam dla pewności zrobić ( innej firmy) i wyszła ale jaśniejsza 😔 m kupił po południu 2 testy też innej firmy i tak wieczorem ledwo ledwo widoczna, dziś o 6 rano trochę lepiej ale bez szału. 😔🥺 martwię się okropnie bo po 48h już powinna na teście być druga kreska lepiej widoczna A nie gorzej 😔🥺 dopiero jutro mogę iść na krew A w poniedziałek sprawdzić przyrost . Ale tak bardzo się boję że beta spada 😭
 
Zaczynam już fiksowac 😔🥺 w środę ta druga kreska była widoczna, wczoraj rano chciałam dla pewności zrobić ( innej firmy) i wyszła ale jaśniejsza 😔 m kupił po południu 2 testy też innej firmy i tak wieczorem ledwo ledwo widoczna, dziś o 6 rano trochę lepiej ale bez szału. 😔🥺 martwię się okropnie bo po 48h już powinna na teście być druga kreska lepiej widoczna A nie gorzej 😔🥺 dopiero jutro mogę iść na krew A w poniedziałek sprawdzić przyrost . Ale tak bardzo się boję że beta spada 😭
Wieczorem mogła być ledwo widoczna ponieważ hcg najwyższe stężenie ma rano. Jak testy są rożnych firm to też mogą być ledwo widoczne. W moje poprzedniej ciąży kreska była delikatnie jasna baaaaardzo długo, nawet przy wysokiej becie. Dopiero grubo tydzień po terminie @ kreski były wyraźne, i pamiętam, że najszybciej ciąże pokazał mi test z Rossmana Check&Go chyba się nazywał, a i na nim jednego dnia była wyraźniejsza, a kolejnego bledsza ta kreseczka. Zaraz poszukam jakiejś fotki i pokażę CI jak to wyglądało.
Najważniejsze to spokój. Nie denerwuj się. Pamiętaj, że to są tylko testy i różnie z nimi może być. Spokojnie. Wszystko będzie ok :) trzyma kciuki :)
 
@lenka_8989 tak wyglądały testy mniej wiecej w terminie @, jak widać, w zależności od testu kreski są naprawdę różne
IMG-2951.JPGIMG-2986.JPGIMG-3003.JPG
 
Zaczynam już fiksowac 😔🥺 w środę ta druga kreska była widoczna, wczoraj rano chciałam dla pewności zrobić ( innej firmy) i wyszła ale jaśniejsza 😔 m kupił po południu 2 testy też innej firmy i tak wieczorem ledwo ledwo widoczna, dziś o 6 rano trochę lepiej ale bez szału. 😔🥺 martwię się okropnie bo po 48h już powinna na teście być druga kreska lepiej widoczna A nie gorzej 😔🥺 dopiero jutro mogę iść na krew A w poniedziałek sprawdzić przyrost . Ale tak bardzo się boję że beta spada 😭
Nie denerwuj się. Chyba najważniejsze że są tr kreski na teście, nie ważne jak ciemne czy jasne. Testy potrafią płatać różne figle. Spokojnie zrób bete i zobaczysz co będzie 😘
Ja w 30 dc, dziś czekam na okres. Już wczoraj myślałam że przyszedł bo czułam się bardzo mokro a tam nic nie było. Zobaczymy co będzie dzisiaj.
 
reklama
Nie denerwuj się. Chyba najważniejsze że są tr kreski na teście, nie ważne jak ciemne czy jasne. Testy potrafią płatać różne figle. Spokojnie zrób bete i zobaczysz co będzie [emoji8]
Ja w 30 dc, dziś czekam na okres. Już wczoraj myślałam że przyszedł bo czułam się bardzo mokro a tam nic nie było. Zobaczymy co będzie dzisiaj.

W moje poprzedniej ciąży tak miałam [emoji16][emoji16] mokro [emoji123][emoji41]
 
Do góry