reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Zazdroszczę :) u mnie na walentynki za wcześnie będzie na testowanie, chyba wszystkie staraczki z wątku albo w ciąży albo na poczatku nowego cyklu, no nic samotnie poczekam na ta @

Ja też czekam, ale tym razem raczej bez szans na testowanie, liczę tylko na to że @ przyjdzie najwcześniej 10, to i tak będzie postęp i jakaś nadzieja na kolejne cykle.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę :) u mnie na walentynki za wcześnie będzie na testowanie, chyba wszystkie staraczki z wątku albo w ciąży albo na poczatku nowego cyklu, no nic samotnie poczekam na ta @
Nie wszystkie, ja też czekam na spóźniona @ [emoji4]

dqprj44jvvvhz460.png
 
Witam drogie stsraczki :) wracam do was po kilku ddniac nieobecności. Ale watew mam nadrobiony. Gratuluję wszystkim przyszłym mamom. U mnie dziś 23 dzień cyklu. W sobotę mam termin @, ale oczyoczywi mam nadzieję że nie przyjdzie. To już 4 cykl starań i mam nadzieję że owocny. Tylko tym razem biorę to na spokojnie. Objawy mam podobne jak na okres. Chociaż piersi mniej mnie bolą, to pryszcze nadrabiaja. Mam pytanie dostałam od lekarki kwas foliowy ns 12 tygodni po jednej tabletce na tydzień. Czy to normalne? Te tabletki Folic sie nazywają. Biorę je już 10 tygodni.
 
Witam drogie stsraczki :) wracam do was po kilku ddniac nieobecności. Ale watew mam nadrobiony. Gratuluję wszystkim przyszłym mamom. U mnie dziś 23 dzień cyklu. W sobotę mam termin @, ale oczyoczywi mam nadzieję że nie przyjdzie. To już 4 cykl starań i mam nadzieję że owocny. Tylko tym razem biorę to na spokojnie. Objawy mam podobne jak na okres. Chociaż piersi mniej mnie bolą, to pryszcze nadrabiaja. Mam pytanie dostałam od lekarki kwas foliowy ns 12 tygodni po jednej tabletce na tydzień. Czy to normalne? Te tabletki Folic sie nazywają. Biorę je już 10 tygodni.

Hej! Właśnie bardzo dobrze, że bierzesz tyle czasu kwas foliowy, nie zaszkodzi a pomoże. :) W każdej książce napisane jest, że 3 miesiące przed planowaną ciąża kobieta powinna przyjmować kwas foliowy. Ja biorę cały czas Femibion 1, jest to zestaw witamin dla kobiet starających się o dziecko jak i kobiet w ciąży. :)

 
reklama
Witam drogie stsraczki :) wracam do was po kilku ddniac nieobecności. Ale watew mam nadrobiony. Gratuluję wszystkim przyszłym mamom. U mnie dziś 23 dzień cyklu. W sobotę mam termin @, ale oczyoczywi mam nadzieję że nie przyjdzie. To już 4 cykl starań i mam nadzieję że owocny. Tylko tym razem biorę to na spokojnie. Objawy mam podobne jak na okres. Chociaż piersi mniej mnie bolą, to pryszcze nadrabiaja. Mam pytanie dostałam od lekarki kwas foliowy ns 12 tygodni po jednej tabletce na tydzień. Czy to normalne? Te tabletki Folic sie nazywają. Biorę je już 10 tygodni.
Jedna tabletka na tydzień? Dlaczego nie codziennie? Ja biorę Folik codziennie.
 
Do góry