reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

W ogóle jak mnie okrutnie pryszcze wysypały.. Na twarzy, na plecach, na klatce piersiowej, na głowie... Jakaś masakra po prostu...

 
reklama
Co Ty mówisz[emoji50]. Mnie właśnie wszystkie znikają. Już dawno moja cera tak dobrze nie wyglądała. Oj to na dziewczynkę [emoji14]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co Ty mówisz[emoji50]. Mnie właśnie wszystkie znikają. Już dawno moja cera tak dobrze nie wyglądała. Oj to na dziewczynkę [emoji14]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Jest tych pryszczy więcej niż jak zawsze przed okresem miałam... Może akurat tak jak mówisz, na dziewczynkę. Byłoby super. [emoji23]

 
Jaki film ? Też bym chciała pospać w dzień ale przy 2 latku ciężko. Ja on śpi to ja zazwyczaj ogarniam dom.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jaki film ? Też bym chciała pospać w dzień ale przy 2 latku ciężko. Ja on śpi to ja zazwyczaj ogarniam dom.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Wstrząs z 2015r. Ja ogólnie w dzień nie śpię. Maksymalnie do 10 ostatnio. A takie głupoty mi się śnią. Dzisiaj z takiego normalnego wątku to śniło mi się, że prałam te materiały z wózka, później jakoś karmić dziecko miałam, ale nie widziałam tego dzieciątka. Tak czy inaczej wiem, że to było nasze dziecko.

 
Dziewczynka Ci się marzy[emoji16]. Też bym chciała dziewczynkę ale coś mi mówi że to chłopczyk. Ważne żeby zdrowy był A mama będzie się cieszyć z dwóch synów [emoji5]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynka Ci się marzy[emoji16]. Też bym chciała dziewczynkę ale coś mi mówi że to chłopczyk. Ważne żeby zdrowy był A mama będzie się cieszyć z dwóch synów [emoji5]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie, płeć to już tam obojętnie ważne by dzieciątko zdrowe było. :) Tak jak słucham koleżanek to przy naszym lekarzu dowiemy się bardzo późno o płci jeśli na nfz. Teraz koleżanka idzie na półówkowe badania prywatnie to może się o płci dowie.

 
Ja wróciłam od gina... mówi że owu była pewnie spóźniona, hormony w normie tarczyca mam się nie przejmować. Ciąży nie widać l, ale mimo boli brzucha @ też brak. Wczoraj miałam plamienia dziś nic. Kurcze dumniejsza jak przyjdzie @ to odstawiamy starania, ale niech w końcu sobie przyjdzie!
 
reklama
Do góry