reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Witam. Przesledzilam tysiace postow i zgupialam. Bralam Clo, potem monitoring, potem zastrzyk ovitrelle, potem jak lekarz nakazal wspolzycie i po dwoch dniach od tego progesteron dopochwowo. Po 4 dniach od owulacji bole podbrzusza, jak leze nie boli znaczy boli tylko przy dotyku natomiast jak dluzej pochodze lub posiedze bole podbrzusza. Dodatkowo mega zaparcia, marzna mi niesamowicie dlonie i stopy, z racji bolow podbrzusza bol przu oddawaniu moczu, taki tepy, jakby cos od srodka mnie rozpychalo, bol podbrzusza ma rowniez taki charakter. Brak bolu piersi, nic sie z nimi nie dzieje. Juz nie wiem czy mam sie niepokoic czy nie? Moze wy macie wieksza wiedze.
Witaj, ja niestety nie pomogę, nie miałam styczności z tymi lekami.
Zostaniesz tu z nami na dłużej? :)

 
reklama
Dziekuje za mile przyjecie. Do tabelki sie dopisze tylko dorwe komputer gdyz teraz z telefonu korzystam. Mam 35 lat, drugi cykl na lekach a pierwszy raz zostal wlaczony progesteron stad moje powyzsze pytania. Od nadmiaru informacji i przesledzonych for az mnie glowa boli. Nie wiem czy to co napisalam powyzej moze sugerowac ciaze czy to po prostu reakcje na lek. Najzwyczajniej w swiecie zgupialam.
 
Ja już po wizycie. 11tc z USG czyli dzidziuś starszy nadal niż z om. 5 cm a w czwartek prenatalne :)

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Do góry