reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
No to sporo nas jest z tych okolic. :) A skąd mniej więcej jesteś? :) Też z samego Malborka?
Ja mieszkam za Malborkiem w kierunku Elblagapo środku mniej wiecej.jeszcze w woj pomorskim Jednak swiat jest mały he he.
Zmieniajac temat.faktycznie warto czytac sklad zestawu witamin.Sa spore roznice w skladzie za ta sama cene.Dzis u mnie 10 dzień cyklu.dluzy mi sie strasznie.czekam na owulke.bo po niej i nadzieja bedzie.wiem to dopiero 2 cykl starań.ale ja jestem strasznie niecierpliwa a poza tym strasznie sie boje ze historia z poprzedniego cyklu sie powtórzy.7 lutego do lekarza ide.boje sie ze cos znajdzie.ze cos nie ok jest.jajniki mnie nadal na przemiennie ćmia tak lekko.Temperature tez mierze .pierwszy raz.no zobaczymy co to bedzie.oby dzidzius z czasem.czekamy ja maż i moje dwa skarby.trzymam kciuki za wszystkich starajacych sie.
 
Ja mieszkam za Malborkiem w kierunku Elblagapo środku mniej wiecej.jeszcze w woj pomorskim Jednak swiat jest mały he he.
Zmieniajac temat.faktycznie warto czytac sklad zestawu witamin.Sa spore roznice w skladzie za ta sama cene.Dzis u mnie 10 dzień cyklu.dluzy mi sie strasznie.czekam na owulke.bo po niej i nadzieja bedzie.wiem to dopiero 2 cykl starań.ale ja jestem strasznie niecierpliwa a poza tym strasznie sie boje ze historia z poprzedniego cyklu sie powtórzy.7 lutego do lekarza ide.boje sie ze cos znajdzie.ze cos nie ok jest.jajniki mnie nadal na przemiennie ćmia tak lekko.Temperature tez mierze .pierwszy raz.no zobaczymy co to bedzie.oby dzidzius z czasem.czekamy ja maż i moje dwa skarby.trzymam kciuki za wszystkich starajacych sie.
Ja też za Malborkiem, ale w drugą stronę, w stronę Nowego Dworu Gdańskiego. A przez te miejscowości w kierunku Elbląga, praktycznie co weekend przejeżdżam jadąc do szkoły. :)
 
Dziewczyny, ja mam nietypowe pytanie. Dowiedziałam się, ze mam tyło zgięcie macicy. Zastanawiam się jak to ma wpływ na zajście w ciąże. Gin powiedział, że nie ma problemu, jakoś w to nie wierzę. Siedzę i czytam w necie :crazy: jak nie urok to sra**** ! Czy któraś z Was ma takie schorzenie? może przez to nie dochodzi u mnie do zapłodnienia???
 
Dziewczyny, ja mam nietypowe pytanie. Dowiedziałam się, ze mam tyło zgięcie macicy. Zastanawiam się jak to ma wpływ na zajście w ciąże. Gin powiedział, że nie ma problemu, jakoś w to nie wierzę. Siedzę i czytam w necie :crazy: jak nie urok to sra**** ! Czy któraś z Was ma takie schorzenie? może przez to nie dochodzi u mnie do zapłodnienia???
Polecam poczytać blog mamaginekolog i zapewniam, że to nie jest schorzenie :)).

dqprj44jvvvhz460.png
 
Dziewczyny, ja mam nietypowe pytanie. Dowiedziałam się, ze mam tyło zgięcie macicy. Zastanawiam się jak to ma wpływ na zajście w ciąże. Gin powiedział, że nie ma problemu, jakoś w to nie wierzę. Siedzę i czytam w necie :crazy: jak nie urok to sra**** ! Czy któraś z Was ma takie schorzenie? może przez to nie dochodzi u mnie do zapłodnienia???
Link do: Tyłozgięcie macicy - Blog mama ginekolog. Uniwersalna opowieść o życiu i wiedza medyczna dla kobiet

Nie masz czym się martwić :*

dqprj44jvvvhz460.png
 
Dziewczyny, ja mam nietypowe pytanie. Dowiedziałam się, ze mam tyło zgięcie macicy. Zastanawiam się jak to ma wpływ na zajście w ciąże. Gin powiedział, że nie ma problemu, jakoś w to nie wierzę. Siedzę i czytam w necie :crazy: jak nie urok to sra**** ! Czy któraś z Was ma takie schorzenie? może przez to nie dochodzi u mnie do zapłodnienia???

Tym się raczej nie zamartwiaj, też to mam i w pierwszą ciążę zaszłam bez problemu w pierwszym cyklu:)
 
reklama
Do góry