reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Hej dziewczyny:) Dzis 12dc i mam wizyte u gina wiec dowiem sie kiedy wracam do staran. Prosze o 3 manie kciukow bym same dobre wiesci usłyszała.

dqpr3e5e7ell0w0u.png
Trzymam kciuki:)
 
reklama
Owsiankę codziennie jem ... Może to chwilowe jest, nie wiem. Kurcze aż boję się iść do toalety, tak boli to strasznie... Coś popróbuję. :) Dzięki za rady kochane! <3
Z takich doraźnych sposobów to ja polecam czopki glicerynowe do kupienia w aptece bez recepty. Pomagają za zaparcia w sposób dość skuteczny. Aplikujesz...i za jakiś czas musisz do toalety. Wtedy jest łatwiej;)
 
Z takich doraźnych sposobów to ja polecam czopki glicerynowe do kupienia w aptece bez recepty. Pomagają za zaparcia w sposób dość skuteczny. Aplikujesz...i za jakiś czas musisz do toalety. Wtedy jest łatwiej;)
Ooo nieee :D Nikt mnie do tego nie namówi. Nie mam problemu z zaparciami, wypróżniam się regularnie, sęk w tym, że to bardziej zatwardzenie i przez to nabawiłam się ran ...
 
Tylko właśnie te czopki są na zatwardzenie... Używasz kiedy musisz do toalety a rozluznuaja zawartość i nie boli i nie rani.
Ale chyba to znasz więc nie namawiam:)
 
Ooo nieee :D Nikt mnie do tego nie namówi. Nie mam problemu z zaparciami, wypróżniam się regularnie, sęk w tym, że to bardziej zatwardzenie i przez to nabawiłam się ran ...
Byłaś z tym u lekarza? Powinnaś to skonsultować czasem przyczyną mogą być niedrożności polipy itd. albo złe wchłanianie składników pokarmowych. Odwiedź gastrologa koniecznie.

Polecam picie siemienia lnianego zmiksowanego ze śliwkami i mlekiem owsianymi albo na czczo samego kleiku z zalanych nasion
 
@Migdalove proszę o dopisanie,
Kasia , 31 lat, Wrocław, brak dzieci, 4 cykle starań, @ miała być 23.01.
Testy negatywne w następnym tygodniu idę na bete., temp 37,2 jakaś szansa jest;-) ;)
 
reklama
Hej dziewczyny .Pocztuje tu was od jakiegos czasu.w koncu odwazylam sie napisac.O dzidzie staram dopiero drugi cykl.w tamtym cuklu za bardzo sie nakrecilam.robilam testy owulacyjne (14,15,16dzień)testy byly pozytywne.17 juz negatywny.ale zaczely mnie bolec piersi i mialam naprzemienne kucie jajnikow.Po 6 dniach ponownie zrobilam test owulacyjny i znow wyszedl pozytywny.Bylam zaskoczona ale i pelna nadziei.testy robilam owulacyjne robilam z ciekawosci az do terminu miesiaczki.kreska druga mocna caly czas.Juz myslalam ze jestem w ciazy bo i mdlosci bol piersi itp.po terminie miesiaczki zrobilam test ciazowy znow owulacyjny.pierwszy pozytywny i drugi tez choc na ciazowy kreska bladsza od kontrolnej.Bardzo sie cieszylam.wiadomo mloda nie jestem 37 lat ale myslalam ze sie udalo.radosc przeogromna .powtorzylam test po dwoch dniach oba testy i ciazowy i owulacyjny i znow pozytywne.choc ciazowy nadal blada druga kreska.zmartwilam sie.5 dnia od terminu miesiaczka przyszla niespodziewanie.Byla nietypowa .pierwszego dnia duzo krwi i kilka skrzepow nastepnie dwa dni plamienia.Dodam ze pierwszego dnia mocne skurcze i bol z krzyza.zawsze mialam miesiaczke dlugo bo 5 -6 dni.teraz tylko 3.mialam nadzieje ze to moze plamienie w terminie no bo przeciez podobno 20 %kobiet tak ma na poczatku.Dodam ze w dwoch pierwszych ciazach bylo idealnie wzorowo plamien nie mialam.Wiadomo nadzieja umiera ostatnia i dzis rano zrobilam test i co i nic jedna krecha.w ciazy nie jestem.buuu boli bo juz sie cieszylam..mysle ze bylo to wczesne poronienie . jeszcze wczoraj test owulacyjny byl pozytywny.zrobilam wlasciwoe chyba z ciekawosci.gupia ja.smutek moj i mezulka ogromny.dzieci tez.w tym cyklu bede ostrozniejsza.tylko jeszcze tyle czekac miesiac to tak dlugo.czas sie dłuży.boje sie ze nam sie nie uda bo mam juz swoje lata.niby miesiaczkuje regularnie ostatnie dziecko rodzilam 9 lat temu.w ciaze zaskoczylam w 2 cyklu..jeszcze jedno mam pytanko czy po tym wczesnym poronieniu isc do lekarza? Co radzicie? Ostatno u niego bylam w grudniu.w czasie tej skapej miesiaczki -czy tam wczesnego poronienia mialam wrazenie ze tam nie szczypie boli jakby jakas rana.dzis juz nie .dodatkowo biore urafuragine bo moze to pecherz i juz jest lepiej.prawie tam nic nie czuje.jest ok.przepraszam ze tu tak duzo wam chaotycznie opisalam.prosze o rade .probowac dalej .bez lekarza? Co radzicie ps bardzo was podziwiam za to wasza cierpliwosc bo ja jeden cykl i tyle nerwow i lez .pozdrawiam
Ja również w tym roku mam 37 lat wiec nie jesteś sama! Współczuje ci straty, bo z tego co napisałaś to na to niestety wyglądało. Dlatego też nie powinno się testować przed terminem @, tylko niestety bardzo trudno z tym postanowieniem wytrzymać! Moim zdaniem wszystko samo się naturalnie oczyściło, ale jeśli masz jakieś wątpliwości i się denerwujesz to idź do ginekologa. Powodzenia w staraniach i trzymam kciuki za szybkie zaciążenie
 
Do góry