reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

@EklerkaDaria aaa to faktycznie,szansa jest, działamy :) dziękuję za odpowiedź.
Nie dopytalam lekarza, wiadomo jak to na wizycie , milion pytań do..

Zaryzykuję tu następnym pytaniem do Was, może któraś miała taką sytuację,albo wie coś na ten temat... W rzeczonym 9dc miałam jeszcze zalegającą krew w macicy, a krwawienia już brak. Będąc w ciąży w listopadzie miałam krwiaka (niestety zakończyła się szybko..). Czy to może być jakiś objaw, sama nie wiem, problemów z krzepliwością krwi? Czy to faktycznie tylko przypadek i krew się wchłania?

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Natyyy dziękuję bardzo ;)
Dziwne uczucie gdy już wiesz, że za rok pojawi się 3 z przodu :p lata lecą ;)
A co do starań, to na prawdę byłby to wymarzony prezent :)
To prawda, do mnie to nie dociera, że ostatni rok 2 z przodu. no i też nie czuję się na swój wiek i jak ktoś mnie nowy poznaje to daje mi tak 22 lata a później są w szoku jak mówię ile tak naprawdę mam;) Jak kupuję alkohol to muszę dowód pokazywać:D
 
Byłaś z tym u lekarza? Powinnaś to skonsultować czasem przyczyną mogą być niedrożności polipy itd. albo złe wchłanianie składników pokarmowych. Odwiedź gastrologa koniecznie.

Polecam picie siemienia lnianego zmiksowanego ze śliwkami i mlekiem owsianymi albo na czczo samego kleiku z zalanych nasion
Tak byłam, tzn jak jeszcze nie miałam problemu z hemoroidami tylko właśnie z bardzo rzadkim wypróżnianiem (raz na dwa tygodnie), to lekarz dał mi posterisan w razie jakby zatwardzenie zrobiło ranki na odbycie. No a teraz to po zakończeniu antybiotyków miałam takie zatwardzenie (nie zaparcia), że cały zwieracz mi poraniło no i od tamtego czasu nie ma jak się wygoić bo codziennie się wypróżniam a do tego te zatwardzenia... Jeśli do końca tygodnia się problem nie skończy to pójdę do lekarza, nie bagatelizuje takich spraw.
 
reklama
Do góry