reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Hej do Ciebie mam najbliżej:happy2: u mnie 29dc 3dni spoźnienia, ból piersi ogromny i ciągną mnie jajniki nigdy @ się nie spóźniała. To moja 4 próba. Niestety test dzisiaj negatywny. Nie wiem czy iść jutro na betę?? To może mnie pozbawić nadziei :no:. Dziewczyny czemu to takie trudne? Mam coś z głową karmię się nadzieją...
Cierpliwości... myśle ze jak test jest biały, to beta niestety tez nic nie wykaże. Poczekaj 2 dni i ponownie testuj. Trzymam kciuki ✊✊✊
 
Hej :) mam pytanie do dziewczyn,które miały monitoring cyklu. Czy przy pęcherzyku 10mm w 9dc mam szanse na owulację w tym cyklu? Endometrium 8 mm

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) mam pytanie do dziewczyn,które miały monitoring cyklu. Czy przy pęcherzyku 10mm w 9dc mam szanse na owulację w tym cyklu? Endometrium 8 mm

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
Pęcherzyk przyrasta do 2mm na dobę, endometrium dobre jak na ten dzień. Jak najbardziej masz szanse na owulacje, pod warunkiem, ze pęcherzyk pęknie czego ci życzę :). Trzymam kciuki! Masz jeszcze wizytę w tym cyklu?
 
@Migdalove oczywiście poproszę ;)
Mój wiek niestety od dziś to 29 lat :D
Data następnej @ to 22 luty.
To będzie mój pierwszy cykl starań ( ale tak dopiero od maja :) )
Dzieci jeszcze nie mam.
Jestem z Leszna.
Moje imię jak w nicku, czyli Eliza ;)
 
Ja ogólnie miałam wcześniej problem z bardzo rzadkimi wypróżnieniami, mogłam chodzić do toalety w tym celu raz w tygodniu a nawet dwa razy w tygodniu. No ale teraz jak piję kawę, perystaltyka jelit jakby się polepszyła, co najmniej co drugi dzień się udaje, ostatnio nawet codziennie ale takie zatwardzenia, że szok... Taka jestem tam poraniona, że zawsze jest krew na papierze. Wybaczcie za takie zwierzenia, ale chyba jesteśmy tylko ludźmi. :) Muszę znowu zacząć pić herbatę konopną, tak conajmniej dwa razy dziennie no i coś z błonnikiem, tylko activia nie dość, że nabiał to jeszcze należy do słodkości więc już podwójnie nie będę przestrzegała diety... Właśnie, może suszone śliwki...
Jedz suszone śliwki i rano na czczo szklanka wody letniej przegotowanej. Na mnie działa mleko jak wypije bo mam nietolerancję laktozy i po godzinie kibelek murowany ;).
Jak twoja ręka? I jak wyniki psa? Jeśli pisałaś to przepraszam, musiało mi umknąć.
 
reklama
Witam się w 12dc. Właśnie wróciłam od gina. Pęcherzyk dominujący 20mm, więc jak to doktorka powiedziała nic tylko się starać:) 5 lutego mam do niej podjechać sprawdzić czy pęcherzyk pękł. Dodatkowo dostałam też inofem. Mam go pić teraz przez 11 dni.
@Migdalove współczuje raz miałam hemoroidy i pamiętam jaki to był okropny ból. Stosowałam wtedy jakąś maść i chyba czopki, ale nie pamiętam dokładnie bo to było parę lat temu. Wiem, że stosuję się też wywar z kory dębu.
@ElizaR Wszystkiego najlepszego,wymarzonych dwóch kreseczek:) Jesteśmy równieśniczkami, tylko ja w sierpniu będę mieć 29 urodziny.
A w ogóle to witam nowe staraczki;) za wszystkie trzymam mocno kciuki
 
Do góry