reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

No tak, hmm tylko ze gin to stwierdzil po endometrium i powiedzial ze wyglada na poowulacyjne wiec teraz nie wiem
Kochana mi w tamtym cyklu stwierdził gin, że jestem po owu a mi pozniej tempka przez 3 dni nie skoczyła i wyszedł mi pozytywny owulak więc wymusiłam w ten dzień wizyte i się okazało że pęcherzyk piękny 22mm był i w ten sam dzień była owu. Także lekarzom też nie można ufać w 100%

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dużo o tym myślałam 24.01 miałam taki przezroczysty ciagnący sie śluz wiec myślę ze to była owulka, były starnia, wiec mam nadzije ze cos z tego bedzie, obecnie pobolewa mnie prawy jajnik i mam uczucie jakbym coś miało ze mna wypłynąć:) wiec czekam do@ z testowaniem, bo nie chce sobie robic nadziei:)ale mam nadzieję ze lekarz sie pomylil:)
 
Hejka, powiedzcie mi jak to jest z ta owulacja i czy taki przezroczysty sluz swiadczy o szczycie owulacji czy jak? bo gin mi powiedzial ze owulka byla 5-7 dni temu czyli 18dc, a wedlug kalendarzyka mialam dopier 24 i wtedy byl ten sluz przezroczysty, a ja mam dlugie cykle bo wahaja się 32-35 dni.Zawsze bolą mnie jajniki podczas owulacji i takowe odczuwalam mniej wiecej od 14 dc.
W okolicach owulacji jest tak, że śluz powinien się zmienić z tzw. białka jajka na nierozciągliwy, biały. I ten dzień najlepszego śluzu to jest szczyt. Po szczycie jeśli jest skok temp. można stwierdzić że była owulacja. Ale zdarza się czasem że w fazie lutealnej pojawi się trochę śluzu typowo płodnego.
Myślę że dla pewności nie zaszkodziło próbować tego 24;)

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
W okolicach owulacji jest tak, że śluz powinien się zmienić z tzw. białka jajka na nierozciągliwy, biały. I ten dzień najlepszego śluzu to jest szczyt. Po szczycie jeśli jest skok temp. można stwierdzić że była owulacja. Ale zdarza się czasem że w fazie lutealnej pojawi się trochę śluzu typowo płodnego.
Myślę że dla pewności nie zaszkodziło próbować tego 24;)

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Starania byly od 14.01 do 25.01 wiec zobacymy czy cos siee uda:)
 
Hej, poskarże sie dzisiaj sama na siebie i na swoja glupotę :) zrobilam test dzisiaj, 9 dpo 6 dni do @ i biel oczywiscie mnie oślepiła. Niby wiem, ze za szybki, ale juz nie mam nadzieji. Opierdzielcie mnie, prosze :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie tez9 dpo biel bieli nawet go kilka razy oglądałam czy aby na pewno a dopiero 11 dpo cień cienia wiec spokojnie jeszcze nie wszystko stracone trzymam &&


w57v3e3k7xowfzhz.png
 
reklama
Do góry