reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Dagaa no i tak niczy z tym nie zrobimy. Ja głupiej mam bóle kości ogonowej jak w pierwszej ciąży ale to za wcześnie by było na obbjawy
 
Hej dziewczynki:-)byłam dzisiaj u ginka i potwierdził, że grzybek się przyplątał:-( i przepisał globulki clotrimazolum i fucofast doustnie, z globulkami muszę się wstrzymać bo jutro lub w poniedziałek ma przyjść @. A fucofast niby mogę wziąć bo niby w tak wczesnej "ewentualnej" ciąży nie zaszkodzi. I nie wiem co zrobić:-(
 
Ja testuje na początku lutego jeśli tempka nie spadnie :) także jeszcze tydzień został około :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki:-)byłam dzisiaj u ginka i potwierdził, że grzybek się przyplątał:-( i przepisał globulki clotrimazolum i fucofast doustnie, z globulkami muszę się wstrzymać bo jutro lub w poniedziałek ma przyjść @. A fucofast niby mogę wziąć bo niby w tak wczesnej "ewentualnej" ciąży nie zaszkodzi. I nie wiem co zrobić:-(
Myślę że gin wie co robi :) wez te tabletki bo szybciej będziesz miała wyleczone :) a sprawdz może też ulotke czy coś tam jest napisane?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry