reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Od rana znowu plamienia. Ktoś mi powie gdzie zabłądziła moja @?

dqprj44jvvvhz460.png
 
reklama
Ja jestem od rana załamana... tak się cieszyłam dwa dni temu jak zauwazyłam plamienia na majtkach bo byłam pewna ze dotyczą one zagniezdzenia do macicy...
Ale dziś od rana przy każdym siku jak sie podcieram to mam krew... :( z brązwocych plamienień do krwi :(
Nigdy wczesniej nie miałam tak krotkiego cyklu... okres powinnam dostać dopiero 2.02...

Ale ciąglę we mnie jest nadzieja ze moze tak ma być tym razem i ze i tak jestem w ciązy...
 
Ja zazywam luteina od momenty kiedy się staramy..
Fakt, ze ta krew dzisiaj u mnie jest bardzo ciemna, i nie boli mnie brzuch jak na okres a zasze bardzo bolał... ja ciagle mam nadzieje, ze jednak się udało :)
 
Senni nie mowie ze u Ciebie jest tak samo, nie jestem lekarzem. U mnie po badaniu tez niby było ok, a się nie udawało dostałam duphostan po owu i zaskoczyła od razu. Może zadziałało, może bardziej wtedy wyluzowałam albo wszystko razem.
 
Senni nie mowie ze u Ciebie jest tak samo, nie jestem lekarzem. U mnie po badaniu tez niby było ok, a się nie udawało dostałam duphostan po owu i zaskoczyła od razu. Może zadziałało, może bardziej wtedy wyluzowałam albo wszystko razem.
Dam sobie jeszcze trochę czasu. W tym cyklu umowie się do lekarza ale myślę, że to wszystko siedzi w mojej głowie.

dqprj44jvvvhz460.png
 
Senni nie mowie ze u Ciebie jest tak samo, nie jestem lekarzem. U mnie po badaniu tez niby było ok, a się nie udawało dostałam duphostan po owu i zaskoczyła od razu. Może zadziałało, może bardziej wtedy wyluzowałam albo wszystko razem.
Dam sobie jeszcze trochę czasu. W tym cyklu umowie się do lekarza ale myślę, że to wszystko siedzi w mojej głowie.

dqprj44jvvvhz460.png
 
Hej dziewczyny.umuwilam sie do gina wizyte mam na 7 lutego dopiero.to dobry lekarz .niech tam u mnie jeszcze raz posprawdza.dzis 5 dzien cyklu kuje mnie jajnik .to za szybko na owulacje buu cos jest nie tak.piersi mrowia troche.kurcze test ten owulacyjny nadal pozytywny.(ten domowe laboratorium)dzis mam na wkladce sluz z brazowa krwia.dwa dni byl spokoj.juz nie wiem co mam myśleć.cykle mam zawsze 30 -32.chyba cos z moimi hormonami nie tak.wczesniej nigdy nie mialam problemow ale jak to mowia kiedys musi byc pierwszy raz.dziekuje za wczesniejsze cieple slowa.
 
reklama
Do góry