reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
A ja czekam na @.. brzuch mnie ciągle boli. Już straciłam nadzieję a tak źle się czuję, że mogłaby już przyjść skoro widzę tylko biel.. przynajmniej miałabym nowy cykl na starania.

dqprj44jvvvhz460.png
 
Ja [emoji4] podczytuje was wszystkie od jakiegoś czasu. Już testowałam dwa razy ale 27dc i 30 dc @ nadal brak będę testować po raz 3 w poniedziałek jak wytrzymam [emoji12] dziś 33 dc i ciagle mokro w majtkach [emoji23]a dziś sluz rozciągliwy jak w dni płodne glut [emoji23] wiec lubi @ będzie jutro albo infekcja jakas albo w końcu ten na górze wysłuchał moich modłów [emoji23] pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za wasze fasolki i oczywiście moja [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Hej do Ciebie mam najbliżej:happy2: u mnie 29dc 3dni spoźnienia, ból piersi ogromny i ciągną mnie jajniki nigdy @ się nie spóźniała. To moja 4 próba. Niestety test dzisiaj negatywny. Nie wiem czy iść jutro na betę?? To może mnie pozbawić nadziei :no:. Dziewczyny czemu to takie trudne? Mam coś z głową karmię się nadzieją...
 
Hejka, powiedzcie mi jak to jest z ta owulacja i czy taki przezroczysty sluz swiadczy o szczycie owulacji czy jak? bo gin mi powiedzial ze owulka byla 5-7 dni temu czyli 18dc, a wedlug kalendarzyka mialam dopier 24 i wtedy byl ten sluz przezroczysty, a ja mam dlugie cykle bo wahaja się 32-35 dni.Zawsze bolą mnie jajniki podczas owulacji i takowe odczuwalam mniej wiecej od 14 dc.
 
Hejka, powiedzcie mi jak to jest z ta owulacja i czy taki przezroczysty sluz swiadczy o szczycie owulacji czy jak? bo gin mi powiedzial ze owulka byla 5-7 dni temu czyli 18dc, a wedlug kalendarzyka mialam dopier 24 i wtedy byl ten sluz przezroczysty, a ja mam dlugie cykle bo wahaja się 32-35 dni.Zawsze bolą mnie jajniki podczas owulacji i takowe odczuwalam mniej wiecej od 14 dc.
Ufaj sygnałom od ciała. Skoro jeśli sluz płodny to dni płodne ;-)
 
reklama
Do góry