reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
U nas był ten sam temat, bo mieszkanie kupione w czerwcu, odebrane w październiku i jak pojawił sie temat dziecka to było „po nowym roku”. I pod koniec grudnia zaczął sie znowu temat i moj stwierdził ze chciałby zeby wszystko było glancus cacus zrobione a potem starania. A mieszkanie prawie ze zrobione- takie drobne rzeczy tylko zostały. Powiedziałam mu tylko ze ciąża przecież trwa 9 miesięcy i w ten czas wszystko mozna zrobic... a poza tym (tutaj argument moj największy był ;p) ze nie wiadomo ile potrwają starani. Moze byc tak ze i za pol roku nic z tego nie bedzie. Tego nie wiemy a lata lecą i coraz ciężej bedzie ;p i ja tez nie chciałam zeby różnica wieku dzieci była taka bardzo duża. Moj syn ma juz skończone 3l i pamietam jak moj najmłodszy brat sie urodził i miedzy nim a mna było 12l różnicy. Traktowałam go bardziej jak mama niz siostra ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U nas wygląda to tak, że ja mam świeżą umowę, bo miesięczną a i zarobki mamy inne na papierku a inne "do ręki ". Plus nie mamy wkładu własnego całego i albo mój tata pożyczy albo zastawimy wkład własny na mieszkaniu dziadków, bo wtedy też mniejszy kredyt potrzebujemy. W praktyce wynajmujemy za 1500 a według banku ledwo nas stać na ratę 1100... :(

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Nafoxed też zamawiam z Gemini. Laktator, butelki , smoczki też tam będę zamawiać bo różnica w cenie świetna

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Hihi ja jak zajde i bede robic wyprawke, to pomimo ze w swojej aptece wszystko mam taniej, to i tak bede kupowac z Gemini, bo tam na prawde jest najtaniej.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wam wszystkim! U mnie 28dc. Póki co na @ cisza. Kurcze gdyby mój tato nie zapomniał kluczy do domu to chyba bym spała do 11... Chyba za długo śpię. Zaraz mój kochany przyjedzie na przerwę, no i dostałam zakaz samemu jechać na badania krwi bo ogólnie to po pobraniu potrafię zemdleć więc będzie załatwiał wolne na dniach by jechać na te badania.
A sny mam tak głupie, dziwne a zarazem takie realne, że jestem przerażona. [emoji44]
 
Hej wam wszystkim! U mnie 28dc. Póki co na @ cisza. Kurcze gdyby mój tato nie zapomniał kluczy do domu to chyba bym spała do 11... Chyba za długo śpię. Zaraz mój kochany przyjedzie na przerwę, no i dostałam zakaz samemu jechać na badania krwi bo ogólnie to po pobraniu potrafię zemdleć więc będzie załatwiał wolne na dniach by jechać na te badania.
A sny mam tak głupie, dziwne a zarazem takie realne, że jestem przerażona. [emoji44]

Trzymam kciuki za wyniki ;)
Dobry partner ⚘ od mojego to jak jechałam na badania to kazał mi godzine wcześniej jechać żeby mnie docucili jak będę musiała do pracy jechać [emoji23]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się w 6 dc z drapaniem w gardle i strasznym katarem, jak ja tego nienawidzę:( tym bardziej przy dziecku, nie ma kiedy chorować. Leczę się imbirem, ostatnio mi super pomógł.

Hejka apropo rossmana próbowałys cie epic mama Coffee kawę

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja próbowałam w ciąży, kupiłam 2 saszetki i drugą wypiłam na siłę żeby się nie zmarnowało;) nie wiem dlaczego myślałam że to będzie smakować jak kawa;) a smakowało jak inka, bo to jest chyba jakiś napój zbożowy z tego co pamiętam.
 
Witam się w 6 dc z drapaniem w gardle i strasznym katarem, jak ja tego nienawidzę:( tym bardziej przy dziecku, nie ma kiedy chorować. Leczę się imbirem, ostatnio mi super pomógł.


Ja próbowałam w ciąży, kupiłam 2 saszetki i drugą wypiłam na siłę żeby się nie zmarnowało;) nie wiem dlaczego myślałam że to będzie smakować jak kawa;) a smakowało jak inka, bo to jest chyba jakiś napój zbożowy z tego co pamiętam.
Miód wielokwiatowy, pół cytryny i pare plasterków imbiru z przygotowaną wodą i pić ;) mnie wyciąga z przeziębienia w 2 dni .

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
to ja skorzystam z przepisu bo od wczoraj katar leci z nosa jak szalony, głowa mi pęka, więc spróbuje wszystkiego :) a mamy nie chorują ;)
 
Do góry