reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
A co tym razem promują w rossmanie?
Jest 2+2 na wszystko co naturalne. Jedzenie całe bio, wszystkie produkty bio- nawet cały hipp dla dzieci sie w to zalicza. Ja akurat uwielbiam ich mleka orkiszowe i ryżowe i one też sie zaliczaja. Albo wszelaki oleje, kremy, szampony. Podobno w sklepach sa oznaczone te produkty ale na stronie ich też mozna zobaczyc o ktore chodzi. :)

A na kiedy masz termin @? Bo ja chyba dobrze pamiętam, że poprzednie @ miałaś jakoś 21-22? Bo chyba tak jak ja albo coś około tego :)
 
Jest 2+2 na wszystko co naturalne. Jedzenie całe bio, wszystkie produkty bio- nawet cały hipp dla dzieci sie w to zalicza. Ja akurat uwielbiam ich mleka orkiszowe i ryżowe i one też sie zaliczaja. Albo wszelaki oleje, kremy, szampony. Podobno w sklepach sa oznaczone te produkty ale na stronie ich też mozna zobaczyc o ktore chodzi. :)

A na kiedy masz termin @? Bo ja chyba dobrze pamiętam, że poprzednie @ miałaś jakoś 21-22? Bo chyba tak jak ja albo coś około tego :)
Tak,ostatnia@ 21.12 . Wedlog cyklu 30dniowych następna 19.01.
Ale owulacje miałam w tym cyklu ok 10 dnia więc dużo wcześniej niż zawsze.
 
Tak,ostatnia@ 21.12 . Wedlog cyklu 30dniowych następna 19.01.
Ale owulacje miałam w tym cyklu ok 10 dnia więc dużo wcześniej niż zawsze.
To tak naprawdę już jutro, pojutrze mogłabyś testować :) Ja miałam owu dopiero 15dc ;( Więc późnooo. Ja testować będę dopiero w przyszłym tygodniu jakoś środa :p Jak wytrzymam ;p
 
Ja właśnie lece na zakupy. Do sh poszukać tego stroju na karnawał i potem do większego centrum i do rossmanna oczywiscie zajdę ;p
U mnie rossmann już pusty prawie :o szał jakiś na te naturalne ;).
Dziewczyny może mi coś doradzicie bo ja już nie mam mocy. Mąż stwierdził, że zawieszamy starania do czasu jak dostaniemy pozytywna decyzję kredytu na dom... a papiery składamy do końca tego miesiąca więc decyzja pod koniec lutego ;(. Nie wiem już jakimi argumentami w nieho rzucać by zmienił decyzje :(

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm, ja czekam cierpliwie na rozwój sytuacji. Wytrzymam z testami do dnia terminu@. Mój M mówi że ze mnie to taka "ostoja spokoju." :)
I tobie życzę cierpliwości.
 
U mnie rossmann już pusty prawie :o szał jakiś na te naturalne ;).
Dziewczyny może mi coś doradzicie bo ja już nie mam mocy. Mąż stwierdził, że zawieszamy starania do czasu jak dostaniemy pozytywna decyzję kredytu na dom... a papiery składamy do końca tego miesiąca więc decyzja pod koniec lutego ;(. Nie wiem już jakimi argumentami w nieho rzucać by zmienił decyzje :(

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Powiedz mu ze po co wam dom jak nie będzie w nim słychać tupotu małych stópek.
Zresztą kolejnym argumentem za jest to że jak człowiek musi to działa szybciej i lepiej. Więc jak będziesz w ciąży to wszystko pójdzie z górki ;)
 
reklama
U mnie rossmann już pusty prawie :o szał jakiś na te naturalne ;).
Dziewczyny może mi coś doradzicie bo ja już nie mam mocy. Mąż stwierdził, że zawieszamy starania do czasu jak dostaniemy pozytywna decyzję kredytu na dom... a papiery składamy do końca tego miesiąca więc decyzja pod koniec lutego ;(. Nie wiem już jakimi argumentami w nieho rzucać by zmienił decyzje :(

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
:-D:-D:-D albo szantaż...
Albo sex produktywny,albo brak sexu:p
 
Do góry