reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Powiedz mu ze po co wam dom jak nie będzie w nim słychać tupotu małych stópek.
Zresztą kolejnym argumentem za jest to że jak człowiek musi to działa szybciej i lepiej. Więc jak będziesz w ciąży to wszystko pójdzie z górki ;)
Niby masz rację, gorzej jak zostaniemy w kawalerce na wynajmie bo zdolność u nas na styk jest.... ehh i tak źle i tak nie dobrze :)

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak macie dobry plan to napewno decyzja będzie pozytywna.
Faceci zawsze są rozsadni w tej kwesti. Chcąc zapewnić rodzinie jak najlepsze warunki do życia. Z tego właśnie powodu różnica między moimi synami wynosi aż 11lat. Więc rozumiem wasze wątpliwości ale też jestem sercem z twoimi pragnieniami dzieciaczka.
 
U mnie rossmann już pusty prawie :o szał jakiś na te naturalne ;).
Dziewczyny może mi coś doradzicie bo ja już nie mam mocy. Mąż stwierdził, że zawieszamy starania do czasu jak dostaniemy pozytywna decyzję kredytu na dom... a papiery składamy do końca tego miesiąca więc decyzja pod koniec lutego ;(. Nie wiem już jakimi argumentami w nieho rzucać by zmienił decyzje :(

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom

U nas był ten sam temat, bo mieszkanie kupione w czerwcu, odebrane w październiku i jak pojawił sie temat dziecka to było „po nowym roku”. I pod koniec grudnia zaczął sie znowu temat i moj stwierdził ze chciałby zeby wszystko było glancus cacus zrobione a potem starania. A mieszkanie prawie ze zrobione- takie drobne rzeczy tylko zostały. Powiedziałam mu tylko ze ciąża przecież trwa 9 miesięcy i w ten czas wszystko mozna zrobic... a poza tym (tutaj argument moj największy był ;p) ze nie wiadomo ile potrwają starani. Moze byc tak ze i za pol roku nic z tego nie bedzie. Tego nie wiemy a lata lecą i coraz ciężej bedzie ;p i ja tez nie chciałam zeby różnica wieku dzieci była taka bardzo duża. Moj syn ma juz skończone 3l i pamietam jak moj najmłodszy brat sie urodził i miedzy nim a mna było 12l różnicy. Traktowałam go bardziej jak mama niz siostra ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny witam się w 6dc :) nie chciało mi się jeszcze mierzyć tempki dzisiaj. Od jutra zaczne :) zamówiłam sobie ten żel conceive plus i mam nadzieje że podziała w tym cyklu chociaz ja nie mam wiekszego problemu ze śluzem ale po CLO napewno jest go mniej niż normalnie. Ten cykl na luzie znów :)

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Suplementy. Vigantolette Max i Ovarin a dzis musze kupic Bio selen + cynk. Ile u Ciebie w aptece kosztuje?

dqpr3e5e7ell0w0u.png
Mam na 13, nie pamietam cen, wiec dam Ci znac pozniej :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tola gratulacje.
Eklerka no wlasnie wiem, a ostatnio bylam u dentysty i mi mowi, ze to nie prawda ze zeby psuja sie od ciazy czy kp. Myslalam, ze to wszystko oslabia uzebienie.
U mnie bol jak na @
Tez uważam ze nie psują się przez ciąże, ale hormony i czasami osłabienie ogólne, bo każda przecież inaczej reaguje w odmiennym stanie np.cukrzyca ciążowa, którą ja miałam i nie poleczone przed zęby mogą przyczynić się do osłabienia zębów. A poza tym to mało kto przed staraniem pamieta by przeleczyć zęby, więc cieszę się że wy tutaj o tym pamiętacie :). Bo nie ma co ukrywać, że większość idzie do dentysty jak zaczyna coś boleć, choć w dzisiejszych czasach już bardziej się dba i dąży do Hollywood Smile :)
A tak na marginesie, to straszny miałam odruch wymiotny na początku w ciąży podczas mycia zębów :mad:. Z łazienki wychodziłam jakbym katorgi przy klozecie przechodziła, a ani razu nie wymiotowałam :)
 
Ja sie witam w 11dc. Zaprowadzilam corke do szkoly i jeszcze sie przespalam godzinke. Teraz sie ogarniam i zaraz ide siknac na test owu :D

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry