reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
@encirclede no u mnie obiad też już jest gotowy dzisiaj grochówka ....
Za.godz jadę po młodą do szkoły a potem mam zapowiedzianego gościa ... przynajmniej 3x w tygodniu sie zapowiada wiec możecie sie domyśleć jak wielką radość mi to sprawia:o :D:D:D:p
A.co pozatym wlasnie zjadłam cala tabliczkę czekolady no to się zaczynają urojone objawy tym bardziej ze czekoladka byla deserem po zupie grochowej hahaha:laugh2:
 
Czesc dziewczyny, jestem z powrotem! Jak sie macie? Nie bylo mnie bo chcialam troche odpoczac psychicznie. Jakies pozytywne wiesci macie? Ktora testuje w najlbizsze dni?

We wtorek bylismy u lekarza i jest lekka poprawa (u mnie wszystko super, a nasienie troche sie polepszylo) jestemy na dobrej drodze. Lekarz dal nam 3 miesace, jak sie nie uda najpierw bede miala stymulacje a po kolejnych 3 to juz bedziemy kierowani na iui. Zobaczymy co nam jest przeznaczone.

Milego dnia zycze I jutro juz piatekkkkk
 
@encirclede no u mnie obiad też już jest gotowy dzisiaj grochówka ....
Za.godz jadę po młodą do szkoły a potem mam zapowiedzianego gościa ... przynajmniej 3x w tygodniu sie zapowiada wiec możecie sie domyśleć jak wielką radość mi to sprawia:o :D:D:D:p
A.co pozatym wlasnie zjadłam cala tabliczkę czekolady no to się zaczynają urojone objawy tym bardziej ze czekoladka byla deserem po zupie grochowej hahaha:laugh2:
Ale pysznosci grochoweczka.. a ja tez cos na czekolade mam smaka, moze to przez te zimno? Haha
 
Czesc dziewczyny, jestem z powrotem! Jak sie macie? Nie bylo mnie bo chcialam troche odpoczac psychicznie. Jakies pozytywne wiesci macie? Ktora testuje w najlbizsze dni?

We wtorek bylismy u lekarza i jest lekka poprawa (u mnie wszystko super, a nasienie troche sie polepszylo) jestemy na dobrej drodze. Lekarz dal nam 3 miesace, jak sie nie uda najpierw bede miala stymulacje a po kolejnych 3 to juz bedziemy kierowani na iui. Zobaczymy co nam jest przeznaczone.

Milego dnia zycze I jutro juz piatekkkkk
Ja testuje w sobotę. Ale nie napalam się na pozytywa... Bo termin @ na wtorek

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, mnie korci zrobić test... Dzisiaj 35dc ale cykl mógł się przedłużyć od duphastonu i nie potrzebnie się nakręcam... A od ostatniego przytulania przy wywoływaniu drugiej fazy cyklu minęło zaledwie 5 dni... Wybijcie mi z głowy niepotrzebne testowanie i napalanie się na dwie kreski. :D
 
reklama
Dziewczyny, mnie korci zrobić test... Dzisiaj 35dc ale cykl mógł się przedłużyć od duphastonu i nie potrzebnie się nakręcam... A od ostatniego przytulania przy wywoływaniu drugiej fazy cyklu minęło zaledwie 5 dni... Wybijcie mi z głowy niepotrzebne testowanie i napalanie się na dwie kreski. :D
A kiedy miałaś owu ?

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry