reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

@adiika ja byłam na Listach do M 3 i pomimo negatywnych opinii w internecie mi się podobało. Taki świąteczny, spokojny film, pokazujący co w życiu ważne :) Były momenty,że można się było wzruszyć :)
 
reklama
@adiika mi się bardzo listy do M Podobaly bardzo to chyba zależy co sie komu podoba ...
@Ewarut ,@wisienka94 trzymam.&&& za owocny cykl ...
U mnie. 21dc do @@ jeszcze 7 dluuuuuuuugich dni na.szczęście póki co urojonych objawów brak więc chociaz tyle dobrze ...
@mamunia86 no chyba "najlepszy" w tym wszystkim jest fakt ze objawy PMS a objawy @@@ sa prawie identyczne.... bylo by nam łatwiej gdyby tak nie bylo ... ehhho_Oo_O;)
U nas dziołuszki mroźno dziś aż -5 ° brrrrr no ale co przecież na tropikalne upały w listopadzie nie.ma co liczyć :D:p
 
Zobaczymy co będzie 5 lat temu listopad był bardzo owocny dał mi synusia dziś ma 4 latka także może znowu sierpniem będzie Nasz [emoji3]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny. Jak to jest dokładnie z tą temperatura mierzoną dowcipnie ?
Nigdy wcześniej nie mierzyłam. Wiem mój błąd.
Wczoraj rano mierzyłam 37.24, dziś 37.34. 5 dni do terminu @.
Wiem że każda ma inaczej ale jak to tak mniej więcej wygląda ? Po @, w trakcie owulacji, po, przed @ bądź na początku ciąży ?
Kiedy są wyższe a kiedy niższe temperatury?

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny u mnie dziś 25 dc. Moje cykle mają zawsze 27 dni więc okresu dostanę w niedzielę. Testów nie wykonuje nigdy bo niestety zawsze na kilka dni przed czuję zbliżający się okres więc nawet nie mam po co. Staramy się już jakieś 2,5 roku, raz się udało 1,5 roku temu niestety w 9 tyg. ciąża obumarła. No ale próbujemy dalej i czekamy cierpliwie na swoją kolej do pełni szczęścia.
 
Dziewczyny u mnie dziś 25 dc. Moje cykle mają zawsze 27 dni więc okresu dostanę w niedzielę. Testów nie wykonuje nigdy bo niestety zawsze na kilka dni przed czuję zbliżający się okres więc nawet nie mam po co. Staramy się już jakieś 2,5 roku, raz się udało 1,5 roku temu niestety w 9 tyg. ciąża obumarła. No ale próbujemy dalej i czekamy cierpliwie na swoją kolej do pełni szczęścia.
Witaj! Widzę, że chyba jesteś u nas nowa. :) Zapraszam Cię do naszej tabelki tnij.at/starania2018 . Jeśli chcesz wpisz się sama, w razie problemów pomogę, mogę Cię również sama wpisać. :)
Podobny czas starań do Twojego mam za sobą. Na początku starań była prawdopodobnie ciąża biochemiczna, parę miesięcy później znowu zaszłam w ciążę ale niestety pozamaciczną... Współczuję Ci straty dzieciątka.
Wierzę, że w końcu każdej z nas się uda. :)
 
Dziewczyny u mnie dziś 25 dc. Moje cykle mają zawsze 27 dni więc okresu dostanę w niedzielę. Testów nie wykonuje nigdy bo niestety zawsze na kilka dni przed czuję zbliżający się okres więc nawet nie mam po co. Staramy się już jakieś 2,5 roku, raz się udało 1,5 roku temu niestety w 9 tyg. ciąża obumarła. No ale próbujemy dalej i czekamy cierpliwie na swoją kolej do pełni szczęścia.
Witam Cię [emoji3] wiem co czujesz ja w sierpniu przechodziłam zabieg[emoji22][emoji22]

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Migdalove już się dopisałam, mam nadzieję, że poprawnie :)
Tak, jestem nowa. Postanowiłam do Was dołączyć bo nikt nie zrozumie naszych emocji jak inne kobiety oczekujące na ciążę. Poza tym zawsze warto posłuchać o doświadczeniach innych a czytając, że komuś się w końcu po dłuższym czasie udaje, daje mi nadzieję, że u mnie też się kiedyś uda.
 
Do góry