reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Witaj[emoji4]najważniejsze ze jesteś pod opieką lekarza.ja liczyłam na cud od 15 cykli ale wkoncu idę niech się mną zajmie[emoji4]
Napisz coś o sobie więcej.powodzenia

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

No więc mam 23 lata i jestem na 4 roku studiów. Będzie to moje pierwsze dziecko :) jeśli się uda oczywiście. We wrześniu z mężem mieliśmy ślub kościelny a w zeszłym roku cywilny. I dopadł mnie instynkt macierzyński :)
@Migdalove poproszę o dopisanie mnie do tabelki : 23 lata, termin@ na 6.12, dzieci jeszcze nie mam.

A mam jeszcze pytanko korzystacie z aplikacji czy przez stronę ? Bo się zastanawiam czy warto zainstalować :)
 
reklama
No więc mam 23 lata i jestem na 4 roku studiów. Będzie to moje pierwsze dziecko :) jeśli się uda oczywiście. We wrześniu z mężem mieliśmy ślub kościelny a w zeszłym roku cywilny. I dopadł mnie instynkt macierzyński :)
@Migdalove poproszę o dopisanie mnie do tabelki : 23 lata, termin@ na 6.12, dzieci jeszcze nie mam.

A mam jeszcze pytanko korzystacie z aplikacji czy przez stronę ? Bo się zastanawiam czy warto zainstalować :)
Ja korzystam z telefonu przez przeglądarkę, nie z aplikacji, jakoś mi nie podchodzi. :)
 
A no i chyba wkońcu trafiłam na lekarza z powołania! Jest naprawde bardzo miły i mówi że nie mam się martwić bo on znajdzie na mnie 'sposób'. Wcześniejsza pani ginekolog zbywała mnie z moimi nieregularnymi miesiączkami i mówiła ze taka moja natura. Ehh..
 
Tak wygląda tabelka na ten moment:
Zobacz załącznik 828732
@kamka_84 , @wisienka94 jeśli chcecie, możecie podać resztę informacji, dopiszę do tabelki :)

Pytanie do wszystkich dziewczyn: co sądzicie, żeby co jakiś czas wrzucać, tak jak teraz wrzuciłam, naszą tabelkę?

Super kochana ;), data @ niby dzisiaj, chociaz nie czuje nic na @... pewnie sie opozni, tak juz czasami mialam :realmad:... ja jestem z pod Wroclawia ale na stale mieszkam w Hiszpanii. Na imie mam Kamila.
@Migdalove a dalo by rade te tabelke na pierwsza strone dodac? bysmy mialy ja pod reka :tak:
 
A no i chyba wkońcu trafiłam na lekarza z powołania! Jest naprawde bardzo miły i mówi że nie mam się martwić bo on znajdzie na mnie 'sposób'. Wcześniejsza pani ginekolog zbywała mnie z moimi nieregularnymi miesiączkami i mówiła ze taka moja natura. Ehh..
Podstawa to dobry lekarz... mnie wiele razy z kwitkiem wysylali, a bo to jeszcze za szybko, nie podchodzic obsesyjnie do staran itd ... az w koncu dostalalsmy sie to takie fajnego lekarza i teraz robimy bardziej szczegolowe badania
 
@kamka_84 Nie da się, ponieważ nie ma tych dziewczyn, które na pierwszej stronie pisały. Ja na tej pierwszej stronie nie dam rady nic napisać. :D Więc będę ją aktualizować i dodawać do jakiś czas. Myślę, że jak będę na bieżąco ale nie za często ją dodawać to je będzie problem.
 
reklama
Do góry