reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Podstawa to dobry lekarz... mnie wiele razy z kwitkiem wysylali, a bo to jeszcze za szybko, nie podchodzic obsesyjnie do staran itd ... az w koncu dostalalsmy sie to takie fajnego lekarza i teraz robimy bardziej szczegolowe badania
Tak i mówią starać się rok a jak nie wyjdzie to badania. Nie lepiej od razu zrobić komplet badań i zacząć leczyć jak jest coś nie tak? I tak to właśnie jest a zanim leki zaczną działać itd. To juz dawno by się miało to szczęście przy sobie gdyby od początku wziąć sprawy zdrowotne w obroty.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@wisienka94 dokladnie tak. Mi to strasznie sie ciagnie ... A i tak nie raz slyszalam.. ze i tak krotko sie staramy. :wściekła/y: Ale coz, przyjdzie taki dzien kiedy i my bedziemy tulic nasze maluszki. Trzeba myslec pozytywnie.
 
Witam dziewczyny [emoji2]
U mnie brak humoru. Od jakiegoś czasu jakaś nerwowa , a właściwie od czasu gdy moja ciąża obumarła [emoji17][emoji22]
Wczoraj się zakończył okres a Ja nadal odczuwam bóle jajników a zwłaszcza lewy mnie kłuje. No chyba 8 dc to za szybko na płodne

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny [emoji2]
U mnie brak humoru. Od jakiegoś czasu jakaś nerwowa , a właściwie od czasu gdy moja ciąża obumarła [emoji17][emoji22]
Wczoraj się zakończył okres a Ja nadal odczuwam bóle jajników a zwłaszcza lewy mnie kłuje. No chyba 8 dc to za szybko na płodne

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A jak dlugie masz cykle?
 
No, to troszke za szybko na dni plodne.. a moze zrob test owu? Wiesz, nasz organizm czasami potrafi nas zaskoczyc. Albo moze jeszcze dochodzisz do siebie. Bedzie dobrze kochana, najwazneijsze to spokoj i pozytywne myslenie
Nigdy nie robiłam testów owu nawet ich nie posiadam ale juz je zamawiam bo tak wszyscy je chwalą
 
Nigdy nie robiłam testów owu nawet ich nie posiadam ale juz je zamawiam bo tak wszyscy je chwalą
Testy to super sprawa moim zdaniem :) ja akurat robiłam te testy i wychodziły pozytywne mimo iż owulacja u mnie nie występuje naturalnie. A to dlatego że wtedy kiedy powinna być, mam właśnie wysoki poziom lh i dlatego mam wszystkie objawy owulacyjne nawet ból jajników a mimo tego owulacji nie ma

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Czy można do was dołączyć? Staramy się z mężem 4 cykl. Ale diagnoza od lekarza to brak owulacji :( dziś mam 2dc i zaczynam brać clostilbegyt a w następny piątek monitoring. Od zawsze miałam nieregularne miesiączki więc pewnie od dłużeszgo czasu jest coś na rzeczy. Mam złe wyniki fsh oraz lh a także za niski progesteron.
hej wisienka witaj na forum:)co to za lek ten clostilbegyt on właśnie sprzyja owulacji?

Napisane na T03 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry