reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Dagaa11, monia36 gratulacje! Trzymam kciuki aby wszystko pięknie sie potwierdziło. :)
U mnie wielkie zmiany ponownie, przeprowadzamy się na pomorze, tutaj nie ma perspektyw. Praca jest ale nie mamy gdzie mieszkać więc wracamy do mojego rodzinnego domu. Najbardziej przeraża mnie zmiana ginekologa... Czy znajdę dobrego...

Niezłe jaja też się zadziały, kupiłam sobie sukienkę, która (jak trochę pojem lub mam pełny pęcherz) uwydatnia mi brzuch. Pomimo wagi 52kg ten brzuch odstaje i niekiedy wygląda jak ciążowy. Ale do czego zmierzam... Zrobiłam zdjęcie z moim ukochanym, on przytulił mnie jak zawsze. Mama cyknęła nam dwie fotki na zamku i do domu, dodałam zdjęcie na FB a tam potok gratulacji... Nie wiedziałam jak wybrnąć więc pozostawiłam bez odpowiedzi na komentarze, zdjęcie też mi było głupio usunąć. :D I tak mi wszyscy gratulują ciąży spożywczej. :D
 
Dagaa11, monia36 gratulacje! Trzymam kciuki aby wszystko pięknie sie potwierdziło. :)
U mnie wielkie zmiany ponownie, przeprowadzamy się na pomorze, tutaj nie ma perspektyw. Praca jest ale nie mamy gdzie mieszkać więc wracamy do mojego rodzinnego domu. Najbardziej przeraża mnie zmiana ginekologa... Czy znajdę dobrego...

Niezłe jaja też się zadziały, kupiłam sobie sukienkę, która (jak trochę pojem lub mam pełny pęcherz) uwydatnia mi brzuch. Pomimo wagi 52kg ten brzuch odstaje i niekiedy wygląda jak ciążowy. Ale do czego zmierzam... Zrobiłam zdjęcie z moim ukochanym, on przytulił mnie jak zawsze. Mama cyknęła nam dwie fotki na zamku i do domu, dodałam zdjęcie na FB a tam potok gratulacji... Nie wiedziałam jak wybrnąć więc pozostawiłam bez odpowiedzi na komentarze, zdjęcie też mi było głupio usunąć. :D I tak mi wszyscy gratulują ciąży spożywczej. :D
Hahahaha, ale się uśmiałam :) możesz wrzucić zdjęcie obiadu, że Wasza pociecha dziękuje za gratulacje :D



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dziś od rana cały czas się martwię, nie potrafię się cieszyć, plamienie wciąż jest już było mniejsze a teraz znowu zaczęło trochę bardziej (chociaż wczoraj ten angielski gin mówił że to może nie być związane z ciążą) ale jakoś mnie te plamienie martwi i dołuje, jutro kolejna beta. A jeszcze dopadło jakieś przeziębienie i kicham, prycham, smarcze i całe gardło i zęby aż bolą a mój mężuś dziś antybiotyk na anginę dostał :( lipa jakaś dzis.
 
A ja dziś od rana cały czas się martwię, nie potrafię się cieszyć, plamienie wciąż jest już było mniejsze a teraz znowu zaczęło trochę bardziej (chociaż wczoraj ten angielski gin mówił że to może nie być związane z ciążą) ale jakoś mnie te plamienie martwi i dołuje, jutro kolejna beta. A jeszcze dopadło jakieś przeziębienie i kicham, prycham, smarcze i całe gardło i zęby aż bolą a mój mężuś dziś antybiotyk na anginę dostał :( lipa jakaś dzis.
A na wizytę u ginekologa się umowilas?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj ten ginekolog mówił że po sobotniej becie będzie mnie kierował dalej, zależy pewnie co mi tam wyjdzie.
To nie pozostaje nic innego jak tylko cierpliwie czekać i nie panikowac, teraz stres nie jest ci wskazany. Na forach szukalas czy miał ktoś podobnie? Ja niestety nie pomogę bo nie byłam jeszcze nigdy w ciąży

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Monia jak tam? Przestalas plamic, jak beta?

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Za godzinę mam betę więc wyniki pewnie będą wieczorem. Plamienie jakby ustępuje, ale brzuch boli trochę takie jakby napięcie w dole. A łeb mi pęka, jestem tak przeziębiona że szok. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
 
Do góry