reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

Kochana ja jestem przykladem, ze bez widocznego śluzu plodnego tez sie da :) ja ten cykl bylam ba duphastonie i metforminie, sluzu brak w calym cyklu, nawet wtedy kiedy testy owu wyszly pozytywne. Spisalam ten cykl na straty, a jednak sie udalo :) nigdy nie mozna tracic nadzieji. I wiecie co? Wrzucenie na luz naprawde działa cuda :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za słowa wsparcia :) no zobaczymy co u mnie będzie, za tydzień powinnam dostać niby @ ale mam.nadzieję że nie dostanę. Powiem szczerze że jestem wyluzowana i nie myślę nawet o tym czy może jestem czy nie i spokojnie czekam na następny czwartek. Testów nawet nie myślę kupować. Ostatnio miałam 29 dniowy cykl a nie 28 wiec jak w sobotę lub niedzielę nie dostanę cyklu to wtedy dopiero kupię, także sie nie nakrecam :) nawet nie wiesz jak sie cieszę że ci się udało :*

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję za słowa wsparcia :) no zobaczymy co u mnie będzie, za tydzień powinnam dostać niby @ ale mam.nadzieję że nie dostanę. Powiem szczerze że jestem wyluzowana i nie myślę nawet o tym czy może jestem czy nie i spokojnie czekam na następny czwartek. Testów nawet nie myślę kupować. Ostatnio miałam 29 dniowy cykl a nie 28 wiec jak w sobotę lub niedzielę nie dostanę cyklu to wtedy dopiero kupię, także sie nie nakrecam :) nawet nie wiesz jak sie cieszę że ci się udało :*

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Będę mocno trzymac kciuki zeby.jednak @ nie przyszla :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daga i jak ochlonelas już??? Bo ja wciąż nie wierzę i cieszę się ale tak niepewnie. Zazdroszczę ci że jesteś już po terminie@ a ja dopiero ponad tydzień przed :( ale szansa jest duża i moja nadzieja też :)
 
Monia, daga, gratuluję [emoji11][emoji11][emoji122][emoji122][emoji173][emoji173] trzymam kciuki z ten newralgiczny czas [emoji110][emoji110]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daga i jak ochlonelas już??? Bo ja wciąż nie wierzę i cieszę się ale tak niepewnie. Zazdroszczę ci że jesteś już po terminie@ a ja dopiero ponad tydzień przed :( ale szansa jest duża i moja nadzieja też :)
Hej, nie, dalej to do mnie nie dociera :) cały czas spoglądam na test, czy aby kreska nie zniknęła haha. Spkojna będę chyba dopiero po wizycie u lekarza. U Ciebie też wszystko będzie dobrze, zobaczysz :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja niestety dostałam skierowanie do szpitala ze wskazaniem o 1 stopniu niepłodności [emoji20]

Przepraszam, że pytam ale co oznacza pierwszy stopień niepłodności?


f2w39jcg9iht6up5.png
 
reklama
Do góry