reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Gratulacje!!!!!! To nasz szczęśliwy dzień [emoji173][emoji173][emoji173]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Super!!!! No to dzis jest naprawde nasz wspolny szczesliwy dzien :) ale ja z zapisywaniem sie do majowek poczekam jeszcze do dnia @ i co tam dalej bedzie sie dzialo.
 
Super gratulacje i zazdroszczę dziewczyny :-)

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzieki, ja sie ciesze ale jeszcze tak ostroznie bo to dopiero 14dc dzis, no ale beta nie klamie w sobote kolejna. A ty kochana tez niedlugo zobaczysz 2 kreseczki :) Ja sie 2 lata wpatrywalam tylko w jedna niestety mam nadzieje ze zaczelam teraz siac dobra passe :) :)
 
Dzieki, ja sie ciesze ale jeszcze tak ostroznie bo to dopiero 14dc dzis, no ale beta nie klamie w sobote kolejna. A ty kochana tez niedlugo zobaczysz 2 kreseczki :) Ja sie 2 lata wpatrywalam tylko w jedna niestety mam nadzieje ze zaczelam teraz siac dobra passe :) :)
U nas dopiero drugi cykl wiec początki ale i obawy ze właśnie tez będę długo musiała czekać na dwie kreski. Ten raczej bezowocny bo nie widziałam śluzu plodnego wiec raczej bezowulacji :( ale cieszę się waszym szczęściem i oby te najtrudniejsze pierwsze tygodnie bezpiecznie minęły

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas dopiero drugi cykl wiec początki ale i obawy ze właśnie tez będę długo musiała czekać na dwie kreski. Ten raczej bezowocny bo nie widziałam śluzu plodnego wiec raczej bezowulacji :( ale cieszę się waszym szczęściem i oby te najtrudniejsze pierwsze tygodnie bezpiecznie minęły

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja jestem przykladem, ze bez widocznego śluzu plodnego tez sie da :) ja ten cykl bylam ba duphastonie i metforminie, sluzu brak w calym cyklu, nawet wtedy kiedy testy owu wyszly pozytywne. Spisalam ten cykl na straty, a jednak sie udalo :) nigdy nie mozna tracic nadzieji. I wiecie co? Wrzucenie na luz naprawde działa cuda :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry