reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2018

reklama
Jestem ciekawa jak to się dalej u ciebie potoczy, obyś jednak miała rację i testy tez a nie ta lekarka :-) trzymam kciuki

Napisane na HUAWEI ATH-UL01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daga i co testowalas??? trzymam kciuki.

A ja rano po zrobieniu testow zadzwonilam do mojej cliniki leczenia nieplodnosci i opowiedzialam historie, ze testy sa pozytywne i mam lekkie plamienie, chociaz na szczescie juz coraz mniejsze a ze w poniedzialek mialam monitoring i owulka mialabyc dopiero dzis 14 dc i mowie ze juz nie wiem o co chodzi. I bylam w szoku bo to przeciez Anglia ze maja zlewke, a oni mi kazali przyjechac i u nich test byl negatywny ale sikam co chwila wiec mnie to nie zdziwilo, i mowi ze to za szybko na usg i ze to moze byc ciaza biochemiczna czasami, ale wzieli mimo wszystko krew na bete i pod wieczor ma byc wynik i jak cos wykaze to w sobote nastepna beta. Jestem taka zdezorientowana ze szok ale tyle testow chyba by nie klamalo zwlaszcza ten ktory z ilosci hormonow wylicza ktory to tydzien ciazy a z drugiej strony jeszcze tak dlugo do okresu :( no nic zostaje mi tylko czekac, wieczorem wam napisza jak ta beta wyszla. No i Angielska sluzba zdrowia mnie dzis na maksa pozytywnie zaskoczyla, super.
 
Dziewczyny.... nie.moge uwierzyć :)
1502983653-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daga ale jaja, ale super :) ale nam sie dzis poszczescilo :) oby wszystko sie udalo, ja za godzine dzwonie po wynik bety i u mnie sie wszystko wyjasni, dam znac,tak bym chciala.
Yuuuuupppppiiiii ale fajnie!
Kochana trzymam mocno kciuki :* daj od razu znac!!! Ja nie moge uwierzyc ;)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daga, cudownie! Czekam na Ciebie w kwietniowkach! Ogromne gratulacje! [emoji7][emoji16][emoji16]

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję! Jak tylko potwierdze u lekarza to od razu wstąpie do kwietniówek [emoji173]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry